Lütfen bekleyiniz..
Hassoy Turizm Hakkında

Hassoy Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla ucuzagit.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Urfa Hassoy Turizm otobüs firması, 2015 yılı içerisinde küçük bir yapılanma olarak kurulup o günden bu yana belirli bir hedef ve ilke doğrultusunda çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmadır. Yerel bir işletme olarak kurulmanın sorumluluklarının farkında olan firma başta kendi çevresine karşı olan sorumluluklarını yerine getirmek için çalışmalar gerçekleştirmekte ve kendini geliştirmek alanında emin adımlarla ilerlemektedir. Önce insan ilkesini benimseyen firma bu doğrultuda kendisine karşı olan güvenin gerekli karşılığını sağlamak için yatırım ve yaptırımlarına bünyesi dahilinde ve çevresinde devam etmektedir.

Firma Seferleri
Urfa Hassoy Turizm otobüs firması yerel bir işletme olarak başlayıp günümüzde, “Suruç, Adana, Altıkat, Afyon, Alanya, Aksaray, Konaklı, Anamur, Ankara, Antalya, Bakacakkadı, Balıkesir, Bandırma, Belek, Birecik, Bursa, Devrek, Dudullu, Düzce, Düziçi, Eskişehir, Has, Gaziantep, Gazipaşa, Gebze, Gelibolu, Gemlik, İnegöl, İstanbul, İzmir, İzmit, Kocaeli, Mersin, Osmaniye, Polatlı, Sakarya, Salihli, Serik, Şanlıurfa, Tarsus, Turgutlu, Uşak, Yalova, Zonguldak” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Gelişim gösteren bir firma olarak yeni çağın gereksinimlerini karşılayıp daha büyük kitlelere ulaşmak isteyen Urfa Hassoy Turizm otobüs firması biletlerini online olarak da satışa sunmaktadır. Yüz elliden fazla otobüs firmasının karşılaştırmalı olarak biletlerini bulabileceğiniz ucuzagit.com üzerinden en uygun Urfa Hassoy Turizm otobüs biletlerini satın alabilirsiniz.


Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık