İstanbul - Ayvalık Otobüs Bileti Ara

En Çok Tercih Edilen Ayvalık Seferleri

Balıkesir’in Ege’ye bakan kısmında yer alan İstanbul Ayvalık, hem yaz aylarında hem de kış aylarında daima yoğun olan bir ilçe olma özelliği taşıyor. Denizin mavisini, doğanın yeşilini ve tarihin tozlu sayfalarını bir arada sunan İstanbul Ayvalık otobüs bileti alarak kara yolundan kolayca varabileceğiniz bir noktada konumlanıyor. Seyahat planlarınız arasında İstanbul Ayvalık varsa, ucuzagit.com’da otobüs bileti karşılaştırma işlemi yapabilir ve dilediğiniz otobüs firmasından uygun fiyatlarla otobüs bileti alabilirsiniz.

İstanbul Ayvalık Tarih
Balıkesir’in en canlı ilçelerinden biri olan Alanya, tarihi bir geçmişi bünyesinde taşıyor. Tarihi Rum Evleri’nden tutun da, Saatli Camii’den Taksiyarhis Kilisesi’ne kadar gezebileceğiniz pek çok değerli mekan bulunuyor. Doğası ile de büyüleyen ilçede harika bir gün batımına şahit olmanıza olanak tanıyan Şeytan Sofrası, tatilcilerin ikini durağı olan Cunda Adası ve Sarımsaklı Plajları, İstanbul Ayvalık gezilecek yerler arasında öne çıkıyor. Siz de bu güzellikleri keşfetmek ve kültürel bir doyuma ulaşmak için, karşılaştırmalı biletin adresi ucuzagit.com’dan en ucuz otobüs bileti seçeneklerine göz atabilirsiniz.

İstanbul Ayvalık Otobüs Bileti Fiyatları
Metro, Balıkesir Uludağ ve Efe Tur gibi otobüs firmalarının rotasında bulunan İstanbul Ayvalık otobüs bileti fiyatları bakımından farklılık gösteriyor. Hareket edeceğiniz noktanın İstanbul Ayvalık’a uzaklığı, seyahat tarihleriniz ve seyahat etmeyi düşündüğünüz firmanın fiyat politikası ücretler üzerinde etkili oluyor. Her firma farklı fiyatlar sunsa da İzmir, Balıkesir, Bursa ve Bandırma şehirlerinden en uygun otobüs bileti ile İstanbul Ayvalık’a gitmek için ucuzagit.com’u tercih edebilir; İstanbul, Ankara, Antalya ve Adapazarı gibi uzak mesafelerden de ekonomik fiyatlara online otobüs bileti satın alabilirsiniz.


Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık