Lütfen bekleyiniz..

İstanbul - Bursa Otobüs Bileti Ara

Ülkenin en yaşanabilir şehirlerinin başında gelen İstanbul Bursa, Osmanlı Devleti’nin ilk başkenti; yani adeta Osmanlı tarihinin çekirdeği olmasıyla önemli bir konumda bulunuyor. Beraberinde tarihi miras zenginliğini de getiren bu durum, günümüzde kenti gezip görmeye değer bir yer kılıyor. UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde kendine yer bulan İstanbul Bursa’nın gelenekselliğini yitirmemiş sokaklarında, o eşsiz kültürü solumak için, hemen bir İstanbul Bursa otobüs bileti almanızı ve bir kütüphaneyi andıran bu kenti sayfa sayfa okumanızı öneriyoruz. Tabii İstanbul Bursa’nın meşhur iskender kebabını yemeyi de unutmamanız gerek!

Ucuz İstanbul Bursa Otobüs Bileti
Mudanya, Gölyazı ve Uludağ gibi turistik lokasyonlara ev sahipliği yapan İstanbul Bursa, kültürel turizmin yanı sıra, kış turizmi yapacak olanlar için de ideal bir alternatif sunuyor. Özellikle bembeyaz karlar ile kaplı, kayak gibi sportif aktivitelerin ilk durağı olan Uludağ sayesinde, yılın her anı işleyen İstanbul Bursa otobüs seferleri bulmak olası. Kuzeyinde Marmara Denizi bulunan kent, Yalova, Bilecik, Kütahya, Balıkesir ve Kocaeli gibi çevre şehirlerden de sık sık ziyaret ediliyor. Özellikle, belirli zamanlarda bulabileceğiniz ucuz otobüs bileti opsiyonları da, keyifli bir tatil planlamanıza zemin hazırlıyor. Kış sporları yaparak stresinizi atmak, şirin İstanbul Bursa evlerini yakından görmek ve şehrin popüler duraklarını birebir gözlemlemek sizin için muhteşem bir deneyim olabilir.

İstanbul Bursa Otobüs Bileti Fiyatları
Doğal güzellikleri ile adeta büyüleyen İstanbul Bursa’ya otobüs ile yolculuk yapmak, paha biçilemez deneyimler arasında bulunuyor. Henüz şehre varmadan hissedeceğiniz o mistik atmosferi, şehre vardıktan sonra doğal parklar, tarihi ve sanatsal duraklar tamamlıyor. ucuzagit.com, İstanbul Bursa’ya doğru hemen yola çıkmak isteyenlere kaçınılmaz bir avantaj sunuyor. İstanbul Bursa yolcusu olmayı planlayanlar, karşılaştırmalı olarak sunulan otobüs bilet fiyatları opsiyonlarını bütçelerine ve tatil planı yaptıkları tarihe göre değerlendirebiliyor.

Filtreleme sistemini kullanarak, bulunduğunuz konumdan İstanbul Bursa’ya sefer düzenleyen otobüs firmalarını isteğinize göre listeleyebilir ve bilet kıyaslaması yapabilirsiniz. İstanbul Bursa’ya, en uygun otobüs bileti seçeneklerini değerlendirerek gidebilir, ülkemizin güzelliklerini keşfedebilirsiniz.

İstanbul Bursa’da Ulaşım
60’ı aşkın otobüs firmasını bünyesinde barındıran İstanbul Bursa Otogarı; Kamil Koç, Metro Turizm, Ulusoy, İnegöl ve Nilüfer gibi en popüler otobüs firmaları tarafından kullanılıyor. Hergün binlerce kişinin aktif olarak kullandığı otogardan şehir içine birçok ulaşım olanağı bulunuyor. BURULAŞ tarafından işletilen otogara vardıktan sonra, Bukart adı verilen şehir içi ulaşım kartından satın alabilir ve bu sayede Atatürk Caddesi, Uludağ Üniversitesi, Nilüfer gibi şehir merkezlerine ulaşabilirsiniz. 7/24 ve yarım saat aralıklarla hizmet veren otobüslerin yanı sıra, sizi otogara ulaştıran otobüs firmalarının sunduğu ücretsiz servisler de, şehre kolayca varmanıza yardımcı oluyor. İster otobüs ister servis isterseniz de taksi aracılığıyla, İstanbul Bursa Otogarı’ndan şehir merkezine gidebilirsiniz.

İstanbul Bursa Gezilecek Yerler
Vaktiyle Rumları, Yahudileri ve Ermenileri aynı anda kucaklayan İstanbul Bursa, Osmanlı Devleti’nin de büyük bir paya sahip olduğu tarihini günümüze taşıyor. Rum evlerinin sizi her adımda karşılayacağı kentte; hanlardan kiliselere, camilerden medreselere kadar gezip görebileceğiniz köklü bir miras bulunuyor. Bunlardan biri olan Ulu Camii, görkemli mimarisi ile şehri sembol ederken; Muradiye Külliyesi ve Emir Sultan Türbesi de İstanbul Bursa gezilecek yerler listenize eklemeniz gereken yapılar arasına giriyor.

Cumhuriyetin 50. yılında müze olarak halkın ziyaretine açılan Atatürk Evi, yine İstanbul Bursa’yı İstanbul Bursa yapan detaylardan biri. Geleneksel yönünü koruması sayesinde ziyaretçiler tarafından ilgi gören Cumalıkızık Köyü, Rum kültürünü yansıtan Tirilye Beldesi ve Ulubat Gölü kıyısında konumlanan Gölyazı Köyü de kesinlikle görülmeyi hak ediyor.

İstanbul Bursa’ya gelmişken, doğa ve kış sporları ile nam salan Uludağ’a uğramamak olmaz. Konforlu bir konaklamanın yanı sıra, ek olanaklar ve eğlence aktiviteleri sunan Uludağ otelleri, hem sıcak bir atmosfer sunuyor hem de unutulmaz bir tatil geçirmenize öncü oluyor. İlçeleri, tarihi mimarileri ve tabii güzellikleri ile sizi ağırlamayı bekleyen İstanbul Bursa’ya kolayca ulaşım sağlamak için, ucuzagit.com güvencesi ile otobüs bileti alabilir ve yolculuğa güvenle başlayabilirsiniz.Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık