Lütfen bekleyiniz..

Karabük - Marmaris Otobüs Bileti Ara

En Çok Tercih Edilen Marmaris Seferleri

Karabük Marmaris otobüs bileti satan firmalar, Karabük Marmaris otobüs bilet fiyatları, Karabük Marmaris otobüs seferleri hakkında tüm bilgileri, ucuzagit.com aracılığı ile öğrenebilir ve online otobüs biletinizi güvenle satın alabilirsiniz.

Karabük Marmaris İlçesi Hakkında Bilgiler
Ege’nin de incisi Muğla, Muğla’nın incisi de Karabük Marmaris demek çok yanlış olmaz galiba. Nasıl bir Karadeniz turunda Rize’ye gidip yaylaları tek tek gezmek neredeyse bütün bir Karadeniz turuna bedelse, Karabük Marmaris’te bulunan koyları gezmek de bir Ege turunun en özel anları olacaktır. Bir kere Karabük Marmaris’e gitmiş olanlar için artık Karabük Marmaris her sene mutlaka uğranılması gereken bir cennet olur. Daha önce hiç gitmemiş olanlarsa yazımızı okurlarsa belki bu yaz tatil planları arasında Karabük Marmaris de olur. 


Karabük Marmaris İlçesinde Gezilmesi Gereken Yerler
Bugün artık yeni yapılarla çevrilmiş olan Kemeraltı’nın dar sokakları arasında kalmış olan kalenin geçmişi 1500’lü yıllara dayanır. Rivayetlere göre ise Kanuni’nin kalenin mimarını astırması ile beldeye Karabük Marmaris ismi verilir ve o günden bu güne dek bu şekilde kalır. Kalenin hemen yakınında bulunan Hafsa Sultan Kervansarayı ise Kanuni Sultan Süleyman’ın annesinin adına yaptırılmıştır ve yıllar boyu bir konaklama yeri olarak kullanılmıştır.

Tekneyle ya da Yalancı Boğaz’dan yürüyerek gelmenin mümkün olduğu Cennet Adası aslında bir yarım ada. Ancak aldığı cennet sıfatı tam olarak adanın birebir tarifi. Deniz, doğa ve huzurla iç içe olmak istiyorsanız kesinlikle burayı görmeden Karabük Marmaris’ten ayrılmamalısınız. Karabük Marmaris Otobüs Bileti alarak en kısa zamanda güvenli bir şekilde seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık