Lütfen bekleyiniz..

Manisa Otobüs Bileti

Manisa Seferi Yapan Firmalar
Manisa Hakkında

Manisa, namıdiğer Şehzadeler Şehri; günümüze kadar gelebilmiş köklü yapıları, şifa veren kaplıcaları, görenleri büyüleyen tabii güzellikleri ve doğayla baş başa kalma imkanı sunan mesire alanları ile her tip gezgine hitap ediyor. Büyük şehirlerin kalabalığından uzak, sakin ve yemyeşil bir tabiat içinde yapacağınız unutulmaz bir Manisa gezisi için, ucuzagit.com ayrıcalığı ile hemen bir Manisa otobüs bileti alın ve tatile güvenle başlayın.

Ucuz Manisa Otobüs Bileti
Balıkesir, Uşak, İzmir, Kütahya, Denizli ve Aydın şehirlerinin çevrelediği Manisa’yı bu kentlerden ziyaret edecek olanlar ucuz otobüs bileti opsiyonları ile karşılaşabiliyor. Konya, Adana, Antalya, Ankara ve İstanbul gibi uzak sayılabilecek illerden Manisa’ya seyahat etmek isteyenler ise uygun fiyat politikasından şaşmayan ucuzagit.com’u tercih ederek kârlı çıkıyor. Siz de bulunduğunuz şehirden en uygun otobüs bileti fırsatları ile Manisa’ya varmak için, ucuzagit.com’dan hemen otobüs bileti sorgulama işlemi yapabilir ve çıkan sonuçları değerlendirebilirsiniz.

Manisa Otobüs Bileti Fiyatları
Nilüfer Turizm, Metro, Ulusoy ve İstanbul Seyahat gibi daha birçok popüler otobüs firması tarafından yolcu taşınan Manisa’ya seyahat etmek isteyenler, ucuzagit.com ile mutlaka cebine uygun bir otobüs bileti bulabiliyor. Her firmaya göre değişen Manisa otobüs bileti fiyatları üzerinde hareket noktasının şehre uzaklığı, seyahat tarihleri ve sefer saatleri de etkili oluyor. Fiyat skalasına göz atmak için bilgilerinizi girerek bilet karşılaştırması yapabilir, dilediğiniz firmadan bilet satın alabilirsiniz.

Manisa’da Ulaşım
Manisa Otogarı’nda bekleyen taksiler ile şehir içi ulaşım sağlamak mümkün. Daha ekonomik fiyatlar ile şehir merkezine inmek isteyenler ise saat 22:00’a kadar hizmet veren toplu taşımaları tercih ediyor. Otobüslere binebilmek için şehrin kart sistemi olan Manisa Kart’ı edinmeniz gerekiyor. Bazı Manisa otobüs firmaları tarafından sunulan ücretsiz servisler de, otogar yolcularını hiçbir ücret almaksızın merkeze ulaştırıyor.

Manisa Gezilecek Yerler
Kalabalıktan ve stresten uzaklaşmak isteyenleri yemyeşil ağaçları ile karşılayan Spil Dağı Milli Parkı, içerisinde yer alan mağara ve kanyonuyla Manisa gezilecek yerler arasında dikkat çekiyor. Park aynı zamanda efsanesiyle nam salan Ağlayan Kaya’ya da ev sahipliği yapıyor. Urganlı Kaplıcaları ve Kurşunlu Kaplıcaları da şifalı sularıyla ziyaretçilerini adeta rahatlatıyor. Kapadokya’dan esinlenerek adına Kuladokya denilen Kula Peri Bacaları da, tabiat ananın Manisa’ya bir hediyesi olarak görülüyor. Yalnızca doğası değil, tarihi mirası ile de insanı cezbeden Manisa; Hitilerden Osmanlılara kadar uzanan bir tarihi gözler önüne seriyor. Sardes Antik Kenti, Thyateria Antik Kenti ve Manisa Kalesi, tarih meraklılarını heyecanlandıracak detaylar barındırıyor. Tertemiz doğanın içinde zamanı unutturacak bir yürüyüş yaparak çevreyi keşfetmek ve tarihi mekanların derinliklerine inmek için sabırsızlanıyorsanız, ucuzagit.com’un uygun fiyatlarından faydalanarak hemen online otobüs bileti alın, keyifli bir tatile yolculukta başlayın.


En Çok Tercih Edilen Manisa Rotaları

Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık