Yardım Kayıt Ol Oturum Aç

Beyoğlu (Türkoğlu, Kahramanmaraş) Otobüs Bileti

 

7/24 Müşteri Desteği
Güvenli Ödeme
3 Adımda Bilet Al
Extra Komisyon Yok
Kesintisiz İade
350’dan Fazla Firma

Popüler Beyoğlu (Türkoğlu, Kahramanmaraş) Seferleri

Beyoğlu (Türkoğlu, Kahramanmaraş) Kalkışlı Popüler Varış Noktaları

Beyoğlu (Türkoğlu, Kahramanmaraş) Hakkında

Beyoğlu otobüs bileti satan firmalar, Beyoğlu otobüs bilet fiyatları, Beyoğlu otobüs seferleri hakkında tüm bilgileri, ucuzagit.com aracılığı ile öğrenebilir ve online otobüs biletinizi güvenle satın alabilirsiniz.

Beyoğlu, Kahramanmaraş Tarih
Beyoğlu, Kahramanmaraş ilinin Türkoğlu ilçesine bağlı bir beldedir. 2008 verilerine göre 8.000´in üzerinde insanın yaşadığı Beyoğlu, son yıllarda ekonomik ve sosyal anlamda kazandığı hızlı gelişme ivmesi ile bölgenin dikkat çeken kentlerindendir. Kahramanmaraş-Adana yolu üzerinde bulunan beldenin, Kahramanmaraş il merkeziyle ulaşımı 35 km´lik bölünmüş (duble) yol ile sağlanmaktadır. Gaziantep-Adana otobanına yaklaşık 8 km uzaklıktadır. Beyoğlu, Kahramanmaraş´ın batı yönünde Karapınar vadisinin tabanına kurulmuş bir beldedir. Beyoğlu yedi mahallesi ile tabandan, orta ve üst bölme kadar 8 kilometrelik uzantıda ki vadi tabanına ve yamaçlarına yayılmıştır. Doğusunda Balık Alanı, kuzeydoğusunda Akçalı, kuzeybatısında Çakıroğlu, Kaledibi, güneyinde Şekeroba Beldesi ile Dedeler Köyü yer alır. Doğal sınırları 210 kilometrekaredir.

Bağ, bahçe ve pınarları ile Beyoğlu essiz doğal güzelliklere sahiptir. Beldede bulunan tarihi su değirmeni, görülmesi gereken yerlerin başında gelmektedir. Yakın geçmişe kadar tahıl islemek amacıyla aktif olarak kullanılan değirmen, özellikle belde dışından gelen ziyaretçilerin yoğun ilgisini çekmektedir. 

Mobil Uygulamamızı Ücretsiz İndirin

Ucuzagit farkıyla en uygun otobüs biletini kolayca bulun! Enuygun seyahat ve otobüs bileti uygulaması, yüzlerce farklı otobüs firmasının otobüs seferlerini incelemenize, karşılaştırmanıza ve kredi kartınızla kolayca satın almanıza olanak sağlar.
googleplay appstore
ucuzagit app
Telif Hakkı © 2022 Ucuzagit, Tüm hakları saklıdır.