Yardım Kayıt Ol Oturum Aç

Güzelbahçe Otobüs Bileti

 

7/24 Müşteri Desteği
Güvenli Ödeme
3 Adımda Bilet Al
Extra Komisyon Yok
Kesintisiz İade
350’dan Fazla Firma

Popüler Güzelbahçe Seferleri

Güzelbahçe Kalkışlı Popüler Varış Noktaları

Güzelbahçe Hakkında

En Ucuz Güzelbahçe  Otobüs Bileti

Güzelbahçe otobüs bileti satan firmalar, Güzelbahçe otobüs bilet fiyatları, Güzelbahçe otobüs seferleri hakkında tüm bilgileri, ucuzagit.com aracılığı ile öğrenebilir ve online otobüs biletinizi güvenle satın alabilirsiniz.

Güzelbahçe'ye Nasıl Gidilir?   

Güzelbahçe ilçesi İzmir'in yarım ada bölgesinde yer alır. Narlıdere, Urla ve Seferihisar ilçelerine komşu bir bölgedir. İzmir şehir merkezinden ve komşu ilçelerden Güzelbahçe otobüs bileti temin ederek bölgeye seyahat etmek mümkündür.  İlçe büyük bir balık pazarına, ralli yarışı ve paraşüt atlama alanlarına sahiptir. İlçenin eski ismi Kilizmandır ve Urla'ya bağlı bir bucaktır. Ancak daha sonra 1980 ihtilali zamanlarında İzmir'e bağlanmış ve ilçe olmuştur. İlçe tarihi m.ö 7. Yüzyıla kadar inmektedir. Tüm tarihi boyunca çeşitli kültürler olan Pers, Roma, Bizans ve Osmanlı hakimiyetlerinde yaşamıştır. İlçe ismi Cumhuriyet dönemi sonrası bölgede akan şehit kanlarına ithafen  Kızılbahçe koyulmuştur. Ancak Kızılbahçe ismi zamanla dilden dile değişerek Güzelbahçe halini almıştır. İlçenin başlıca geçim kaynakları tarım, narenciye üretimi, zeytincilik ve bağcılıktır. Endüstriyel açıdan ise küçük fabrikalar yer almaktadır.  Ayrıca turistik bölge kapsamında olduğu için bu açıdan da bir gelir kaynağı vardır. Özellikle eğitim alanında çok gelişmiş olan bu ilçede 5 adet lise, 11 ilöğretim ve 6 anaokulu bulunmaktadır. 

 

 

Mobil Uygulamamızı Ücretsiz İndirin

Ucuzagit farkıyla en uygun otobüs biletini kolayca bulun! Enuygun seyahat ve otobüs bileti uygulaması, yüzlerce farklı otobüs firmasının otobüs seferlerini incelemenize, karşılaştırmanıza ve kredi kartınızla kolayca satın almanıza olanak sağlar.
googleplay appstore
ucuzagit app
Telif Hakkı © 2022 Ucuzagit, Tüm hakları saklıdır.