Yardım Kayıt Ol Oturum Aç

Kemalpaşa Otobüs Bileti

 

7/24 Müşteri Desteği
Güvenli Ödeme
3 Adımda Bilet Al
Extra Komisyon Yok
Kesintisiz İade
350’dan Fazla Firma

Popüler Kemalpaşa Seferleri

Kemalpaşa Kalkışlı Popüler Varış Noktaları

Kemalpaşa Hakkında

Kemalpaşa otobüs bileti satan firmalar,  Kemalpaşa otobüs bilet fiyatları,  Kemalpaşa otobüs seferleri hakkında tüm bilgileri, ucuzagit.com aracılığı ile öğrenebilir ve online otobüs biletinizi güvenle satın alabilirsiniz.

İzmir, Kemalpaşa
Kemalpaşa, İzmir'e 28 km uzaklıkta olan ve İzmir'in denize kıyısı olmayan ender ilçelerindendir biridir. Mustafa Kemal Paşa bu bölgede yaşadığı için Kemalpaşa adı verilen ilçe ayrıca kirazı ile meşhurdur. Kemalpaşa ilçesine Yunanca'da gelin anlamı taşıyan "Nif" adı verilmiştir. İlçede "Kemalpaşa'nın Kurtuluşu", "Nazarköy Boncuk Şenliği", "Altın Kiraz Kültür ve Sanat Festivali" adı altında festivaller düzenlenmektedir. 

Kemalpaşa Gezilecek Yerler
Atatürk'ün izlerini taşıyan bu güzide ilçemize Kemalpaşa otobüs bileti alarak seyahat edip, tarihine tanıklık edebilirsiniz. İlçede görmeniz gereken yerler;  Kazak Vadisi, Dere Mesire Yeri, Yiğitler Piknik Alanı, İmran Baradan Güzel Sanatlar Müzesi, Ulucak Höyük, Nymphaion -Laskaris Sarayı – Kız Kulesi, Kımız Çiftliği, Hitit Karabel Anıtı, Nif Dağı

Mobil Uygulamamızı Ücretsiz İndirin

Ucuzagit farkıyla en uygun otobüs biletini kolayca bulun! Enuygun seyahat ve otobüs bileti uygulaması, yüzlerce farklı otobüs firmasının otobüs seferlerini incelemenize, karşılaştırmanıza ve kredi kartınızla kolayca satın almanıza olanak sağlar.
googleplay appstore
ucuzagit app
Telif Hakkı © 2022 Ucuzagit, Tüm hakları saklıdır.