Lütfen bekleyiniz..

Şanlıurfa Otobüs Bileti

Şanlıurfa Seferi Yapan Firmalar
Şanlıurfa Hakkında

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin nadide bir şehri olan Şanlıurfa Peygamberler Şehri, tarihi boyunca sayısız önemli medeniyete ve olaya tanıklık etmiş bir kent olması ile günümüz ziyaretçilerine keyifli bir yolculuk yaşatıyor. Meraklı gezginlerin odağında yer alan kent, yıllara meydan okuyan kültürel ve geleneksel dokusu sayesinde yerli olduğu kadar yabancı turistler tarafından da ilgi görüyor. Türkiye’nin mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerleri arasında bulunan bu şehre seyahat biletinizi bir an önce almak için ucuzagit.com’da Şanlıurfa otobüs bileti sorgulama işlemi yapabilir ve seyahatinizi garantileyebilirsiniz.

Ucuz Şanlıurfa Otobüs Bileti
Diyarbakır, Mardin, Gaziantep ve Adıyaman gibi Şanlıurfa’ya yakın konumlanan yerler başta olmak üzere;, İstanbul, Ankara ve İzmir gibi uzak şehirlerden de ucuz otobüs bileti alabilmek, ucuzagit.com sayesinde mümkün oluyor. Urfa’ya en ucuz otobüs bileti ile varmak isteyenleri tek bir platforma buluşturan ucuzagit.com, şehre sefer düzenleyen otobüs firmalarının biletlerini karşılaştırmalı olarak sunmasıyla işinizi kolaylaştırıyor. Belirlediğiniz seyahat tarihlerinde kente sefer düzenleyen farklı firmalara ait en uygun otobüs bileti opsiyonları arasından dilediğinizi seçebilir, ister tek yön ister gidiş – dönüş otobüs bileti alabilirsiniz.

Şanlıurfa Otobüs Bileti Fiyatları
Şanlıurfa’ya hangi otobüs firması ile gideceğiniz, seyahat tarihleriniz ve bulunduğunuz konumun Urfa’ya uzaklığı gibi unsurlar otobüs bileti fiyatları üzerinde etkili oluyor. Urfa’ya sefer düzenleyen Metro, Özkaymak ve Topçam gibi popüler firmaların da içinde bulunduğu otobüs şirketlerinin sunduğu fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Yakın zamanda Şanlıurfa’ya seyahat etmeyi düşünüyor ve Urfa otobüs bileti fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız, ucuzagit.com’a seyahat tarihlerinizi girerek en güncel bilet fiyatlarını listeleyebilirsiniz.

Şanlıurfa’da Ulaşım
Şehir merkezine 3 km uzaklıkta bulunan Karakoyunlu Mahallesi’nde yer alan Şanlıurfa Otogarı’ndan çevre ilçelere ulaşmak isteyen yolcular otobüsleri, mahallelere ulaşmak isteyenler ise minibüsleri tercih ediyor. Toplu taşımaları kullanacak olanlara ise Urfa Kart almaları öneriliyor. Ayrıca hemen otogar içerisinde hizmet veren taksiler de, sizi dilediğiniz güzergaha götürüyor. Siz de dilediğiniz ulaşım aracını seçerek Şanlıurfa ilçelerine ve popüler noktalara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Şanlıurfa Gezilecek Yerler
Tarihi bir şehir olan Urfa’da, hemen şehir merkezinde ziyaretçileri karşılayan Şanlıurfa Kalesi, heybetli görüntüsü ve ev sahipliği yaptığı yazıt, kitabe gibi tarihi eserler ile ziyaret etmeniz gereken ilk duraklar arasına giriyor. Diğer tarihi yapılar arasında bulunan Kızlar Sarayı, Hz. Eyüp Peygamber Türbesi, Harran Evleri, Şuayb Şehri ve Sipahi Pazarı’nı da gezmeli, o tarihi atmosferi tatmalısınız. Şanlıurfa gezilecek yerler arasında öneme sahip olan Göbekli Tepe, Şanlıurfa Müzesi, Balıklı Göl, Bazda Mağaraları, Haleplibahçe Mozaik Müzesi ve Yücelen Mağaraları da, kentin tabii ve kültürel simasını bir çırpıda yansıtıyor. Güneydoğu’nun karakteristik şehri Şanlıurfa’ya yolunuzun düşmesini beklemeden seyahat etmek isterseniz, ucuzagit.com’da karşılaştırmalı olarak sunulan biletlere göz atabilir ve Şanlıurfa otobüs bileti alarak yolculuğa çıkabilirsiniz.


En Çok Tercih Edilen Şanlıurfa Rotaları

Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık