Lütfen bekleyiniz..

Şırnak Otobüs Bileti

Şırnak Seferi Yapan Firmalar
Şırnak Hakkında

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde konumlanan Şırnak, tarihi bir şehir olma özelliği taşıyor. Nuh’un Gemisi efsanesi ile nam salan kentte pek çok medrese, cami ve tarihi kale ziyaretçiler tarafından keşfedilmeyi bekliyor. Siz de bu büyüleyici kentte keşfe çıkmak istiyorsanız, Şırnak otobüs bileti seçeneklerinin farklı fiyatlarla listelendiği ucuzagit.com’da otobüs bileti sorgulama işlemi yapabilir ve şehre doğru yolculuğa çıkabilirsiniz.

Ucuz Şırnak Otobüs Bileti
Mardin, Van, Hakkari ve Siirt gibi Şırnak’a yakın konumlanan yerlerin yanı sıra, İstanbul, Konya, İzmir ve Samsun gibi uzak şehirlerden de ucuz otobüs bileti alabilmek, ucuzagit.com sayesinde mümkün oluyor. Şırnak’a en ucuz otobüs bileti ile varmak isteyenleri tek bir platforma buluşturan ucuzagit.com, şehre sefer düzenleyen otobüs firmalarının biletlerini karşılaştırmalı olarak sunmasıyla işinizi kolaylaştırıyor. Belirlediğiniz seyahat tarihlerinde Şırnak’a sefer düzenleyen farklı firmalara ait en uygun otobüs bileti opsiyonları arasından dilediğinizi seçebilir, ister tek yön ister gidiş – dönüş otobüs bileti alabilirsiniz.

Şırnak Otobüs Bileti Fiyatları
Şırnak’a hangi otobüs firması ile gideceğiniz, seyahat tarihleriniz ve bulunduğunuz konumun şehre uzaklığı gibi unsurlar otobüs bileti fiyatları üzerinde etkili oluyor. Şırnak’a yolcu taşıyan Cizre Nuh İtimat ve Mardin Seyahat gibi otobüs şirketlerinin sunduğu fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Siz de yakın zamanda şehri ziyaret etmeyi düşünüyor ve Şırnak otobüs bileti fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız, ucuzagit.com’a seyahat tarihlerinizi girerek en güncel bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Şırnak’da Ulaşım
Şırnak Otogarı’ndan ilçelere ve şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular, minibüsleri ve halk otobüslerini tercih ediyor. Ayrıca merkez taksileri de sizi dilediğiniz güzergaha götürmek için hizmet veriyor. Bunun yanı sıra, bazı Şırnak otobüs firmaları ücretsiz servis olanakları da sunuyor. Dilediğiniz ulaşım aracını seçerek, otogardan Şırnak ilçelerine, şehir merkezine ve popüler noktalara varabilirsiniz.

Şırnak Gezilecek Yerler
Cudi Dağı eteklerinde konumlanan Şırnak’ta pek çok camii, türbe, medrese ve ören yeri bulunuyor. Süleymaniye Camii, Nuh Camii, Mir Abdal Camii, Şırnak Ulucamii ve Meryem Ana Kilisesi gibi tarihi ibadet yerleri başta olmak üzere, Hz. Nuh Türbesi, Abdaliye Medresesi, ve Şazeh Medresesi gibi noktaları ziyaret edebilirsiniz. Şırnak gezilecek yerler listesinin başında gelen Cizre Kalesi’ni, Finik Ören Yeri, Kasrik Ören Yeri’ni ve Kasrık Boğazı’nı da gezi planınıza ekleyebilirsiniz. Sınırda bulunan Şırnak kentinin mistik atmosferini birebir deneyimlemek için ucuzagit.com’dan otobüs bileti alabilir ve yolculuğa çıkabilirsiniz.


En Çok Tercih Edilen Şırnak Rotaları

Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık