Lütfen bekleyiniz..

Tunceli Otobüs Bileti

Tunceli Seferi Yapan Firmalar
Tunceli Hakkında

Doğu Anadolu Bölgesi’nde konumlanan Tunceli, dağlar ve göller ile çevrili doğal bir şehir olma özelliği taşıyor. Tarih boyunca pek çok medeniyetin de uğrak yeri olan kentte gezip görebileceğiniz sayısız tarihi mekan ve 8 ilçe bulunuyor. Türkiye’nin görmeye değer kentlerinden bir olan Tunceli’ye kara yolundan ulaşmak istiyorsanız, ucuzagit.com’da karşılaştırmalı olarak sunan Tunceli otobüs bileti seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Ucuz Tunceli Otobüs Bileti
Elazığ, Malatya, Bingöl, Erzincan ve Erzurum gibi Tunceli’ye yakın konumlanan yerler başta olmak üzere; İstanbul ve Kocaeli gibi uzak şehirlerden de ucuz otobüs bileti alabilmek, ucuzagit.com sayesinde mümkün oluyor. Tunceli’ye en ucuz otobüs bileti ile varmak isteyenleri tek bir platforma buluşturan ucuzagit.com, şehre sefer düzenleyen otobüs firmalarının biletlerini karşılaştırmalı olarak sunmasıyla işinizi kolaylaştırıyor. Belirlediğiniz seyahat tarihlerinde kente sefer düzenleyen farklı firmalara ait en uygun otobüs bileti opsiyonları arasından dilediğinizi seçebilir, ister tek yön ister gidiş – dönüş otobüs bileti alabilirsiniz.

Tunceli Otobüs Bileti Fiyatları
Erzincan – Elazığ kara yolu üzerinde yer alan Tunceli’ye hangi otobüs firması ile gideceğiniz, seyahat tarihleriniz ve bulunduğunuz konumun Tunceli’ye uzaklığı gibi unsurlar otobüs bileti fiyatları üzerinde etkili oluyor. Şehre sefer düzenleyen otobüs şirketlerinin sunduğu fiyatlar ise değişkenlik gösteriyor. Yakın zamanda Tunceli’ye seyahat etmeyi düşünüyor ve Tunceli otobüs bileti fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız, ucuzagit.com’a seyahat tarihlerinizi girerek en güncel bilet fiyatlarını listeleyebilirsiniz.

Tunceli’de Ulaşım
Alibaba Mahallesi’ne bulunan Tunceli Otogarı’ndan şehir merkezine ve çevre ilçelere ulaşmak isteyen yolcular dolmuşları, minibüsleri ve halk otobüslerini tercih ediyor.  Halk otobüsleri sabah 7 ile akşam 5 arası hizmet verdiği için, otogara geç varan yolcular taksi durağından çağırdıkları taksilerle de ulaşım sağlayabiliyor. Ayrıca Tunceli otobüs firmaları tarafından yolculara sağlanan ücretsiz servisler de, ulaşımı kolaylaştırıyor. Siz de dilediğiniz ulaşım aracını seçerek Tunceli ilçelerine ve popüler noktalara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tunceli Gezilecek Yerler
Akarsular, göller, ovalar, dağlar ve vadiler bakımından zengin bir coğrafyaya sahip olan Tunceli, kusursuz doğası ile görenleri büyülüyor. Ancak şehir, tarihi bir değere sahip olmasıyla da öne çıkıyor. Pertek ilçesinde bulunan Mahsume Hatun Türbesi başta olmak üzere, Çemişgezek’te konumlanan Uzun Hasan Türbesi, Ferruh Şad Bey Türbesi, Ulukale Camii, Çeşmigezek Kalesi ve Sivdin Köprüsü gibi tarihi mekanlar Tunceli gezilecek yerler arasında başı çekiyor. Diğer bir tarihi ilçe olan Mazgirt ise Göktepe Höyüğü, Til Höyüğü ve Bağın Kalesi’ne ev sahipliği yapıyor. Her bir adımda geçmişi hissettiren Tunceli’de kültürel bir yolculuğa çıkmaya hazırsanız, ucuzagit.com’da Tunceli için otobüs bileti karşılaştırması yapabilir ve cebinize en uygun online otobüs bileti seçeneğini alabilirsiniz.


En Çok Tercih Edilen Tunceli Rotaları

Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık