Amasya - Rize Otobüs Bileti Ara

En Çok Tercih Edilen Rize Seferleri

Karadeniz Bölgesi’nde konumlanan bir sahil kenti olan Amasya Rize, yeşilin her tonu ile karşılaşabileceğiniz büyüleyici bir doğaya ev sahipliği yapıyor. Vadileri, yaylaları ve gölleri ile sağlık ve doğa turizminin merkezinde yer alan Amasya Rize otobüs bileti alarak kara yolundan keyifli bir yolculuk vasıtasıyla ulaşabileceğiniz bir noktada yer alıyor. Koca bir tarihi de kucaklayan kent, alışılmışın dışında kültürü ve geleneksel dokusuyla da ön plana çıkıyor. Siz de Amasya Rize’yi mutlaka görülmesi gereken yerler arasına eklediyseniz, hemen ucuzagit.com’dan Amasya Rize için otobüs bileti sorgulama işlemi yapabilir ve güncel biletler arasından bütçenize uygun olan otobüs biletini alabilirsiniz.

Ucuz Amasya Rize Otobüs Bileti
Trabzon, Samsun, Giresun, Ordu ve Erzurum gibi Amasya Rize’ye yakın konumlanan yerler başta olmak üzere; İstanbul, Bursa ve İzmir gibi uzak şehirlerden de ucuz otobüs bileti alabilmek, ucuzagit.com sayesinde mümkün oluyor. Amasya Rize’ye en ucuz otobüs bileti ile varmak isteyenleri tek bir platforma buluşturan ucuzagit.com, Amasya Rize’ye sefer düzenleyen otobüs firmalarının biletlerini karşılaştırmalı olarak sunmasıyla işinizi kolaylaştırıyor. Belirlediğiniz seyahat tarihlerinde kente sefer düzenleyen farklı firmalara ait en uygun otobüs bileti opsiyonları arasından dilediğinizi seçebilir, ister tek yön ister gidiş – dönüş otobüs bileti alabilirsiniz.

Amasya Rize Otobüs Bileti Fiyatları
Amasya Rize’ye hangi otobüs firması ile gideceğiniz, seyahat tarihleriniz ve bulunduğunuz konumun Amasya Rize’ye uzaklığı gibi unsurlar otobüs bileti fiyatları üzerinde etkili oluyor. Amasya Rize’ye yolcu taşıyan Metro, Ulusoy ve Ali Osman Ulusoy gibi popüler firmaların da içinde bulunduğu otobüs şirketlerinin sunduğu fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Yakın zamanda Amasya Rize’ye seyahat etmeyi düşünüyor ve Amasya Rize otobüs bileti fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız, ucuzagit.com’a seyahat tarihlerinizi girerek en güncel bilet fiyatlarını listeleyebilirsiniz.

Amasya Rize’de Ulaşım
Şehir merkezi olarak bilinen Reşadiye’de bulunan Amasya Rize Otogarı’ndan çevre ilçelere ulaşmak isteyen yolcular dolmuşları ve halk otobüslerini tercih ediyor. Ayrıca hemen otogarın yanında yer alan taksiler de, sizi dilediğiniz güzergaha götürüyor. Siz de dilediğiniz ulaşım aracını seçerek Amasya Rize ilçelerine ve popüler noktalara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Amasya Rize Gezilecek Yerler
Türkiye´nin pitoresk çay yetiştirme bölgesinin kalbinde yer alan Amasya Rize, çekici bir ana meydanda konumlanmış modern bir şehir olma özelliği taşıyor. Şehrin yukarısındaki eğimli yamaçlar, dünyaca ünlü Ayder Yaylası ve daha pek çok yayla Amasya Rize gezilecek yerler listesinin başında geliyor. Yaylalarda bulunan ikonik Amasya Rize evleri de, şehrin geleneksel mimarisi hakkında ziyaretçilere fikir veriyor. Yine yörenin en önemli yerleri arasında bulunan Kaçkar Dağları Milli Parkı, ev sahipliği yaptığı onlarca hayvan ve bitki türü ile naturel yaşamı gözler önüne seriyor. Tarihi yapılarıyla da göz dolduran Amasya Rize’de Kemer Köprüler, Şenyuva Köprüsü, Zil ve Amasya Rize Kalesi gibi mimariler geçmişte yolculuk yapmanıza olanak tanıyor. Daha sayısız görülecek yapı ve mekan barındıran Amasya Rize’ye keyifli bir yolculuk ile ulaşmak için ucuzagit.com’daki güncel otobüs bileti opsiyonlarına göz atabilir ve seyahat biletinizi alabilirsiniz.


Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık