Yardım Kayıt Ol Oturum Aç
Hakkımızda

Ucuzagit , TURSAB A grubu belgeli bir turizm acentesi olan Biletim Turizmin en yeni girişimlerinden birisidir. Hayata geçirildiği 2017 yılından bu yana, online otobüs bileti ve uçak bileti alanında kullanıcısına sağladığı avantajlarla adını duyurmuştur. Kullanıcılarını, uçak ve otobüs firmalarının en ucuz ve en güncel bilet opsiyonları ile ortak bir noktada buluşturur.

Çağın teknolojileriyle sistemi yenileyerek, kullanıcıya kolay ve güvenilir işlem yaptırmayı amaçlayan ve sürekli kendini yenileyen Ucuzagit ; onlarca otobüs firmasının ve yüzlerce hava yolu firmasının en avantajlı biletlerini karşılaştırmalı olarak listeler. En uygun fiyat garantisi sunarak Türkiyenin her noktasına en ucuz otobüs bileti ile gitmenizi sağlayan Ucuzagit, ulusal ve uluslararası çapta hizmet veren hava yolu firmalarının da en uygun uçak bileti sonuçlarını önünüze getirir. Popüler otobüs ve uçak firmalarını tek bir çatı altında toplamasıyla öne çıkan Ucuzagit, tüm seferleri ve bilet fiyatlarını kıyaslayarak, firma firma gezmeden seyahat tipinize ve bütçenize en uygun bilete ulaşmanızı sağlar. Diğer yandan tüm firmaların sefer saatlerini, bilet fiyatlarını ve ek hizmetlerini tek ekranda toplayarak, seçim yapma sürecinizi hızlandırır. Yalnızca üç adımda, kolayca bilet satın almanızı sağlayan Ucuzagitin hızlı alt yapısı sayesinde, birkaç saniye içinde koltuğunuzu belirleyebilir ve oturduğunuz yerden yolcuğunuzu planlamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Üstelik online bilet alma işlemini bilgisayar, tablet ve akıllı telefon gibi cihazların tümünden gerçekleştirebilirsiniz!

SSL şifreleme yöntemi ile kullanıcısının kişisel bilgilerini ve kart bilgilerini gizli tutmayı da ihmal etmeyen Ucuzagit, kredi kartı ile güvenli ödeme sistemi sayesinde tüketici haklarını daima korur. Güvenli bir yolculuğun, güvenli bir başlangıçla var olacağı ilkesini benimseyen Ucuzagit, web sitesini ziyaret eden kullanıcılarına ilk andan itibaren güven inşa etmeyi amaçlar. Kullanıcı dostu arayüzü ile basit ve anlaşılabilir bir satın alma sürecini sizlere yaşatır.
Ucuzagit, seyahatinizi daha ilk adımda keyifli bir hale getirebilmek ve hem Türkiyenin hem de dünyanın her noktasına güvenle erişebilmenizi kolaylaştırmak amacıyla tasarlanmıştır.

Yolculuğa güvenle başlamak için, siz de Ucuzagit´i seçin!

Mobil Uygulamamızı Ücretsiz İndirin

Ucuzagit farkıyla en uygun otobüs biletini kolayca bulun! Enuygun seyahat ve otobüs bileti uygulaması, yüzlerce farklı otobüs firmasının otobüs seferlerini incelemenize, karşılaştırmanıza ve kredi kartınızla kolayca satın almanıza olanak sağlar.
googleplay appstore
ucuzagit app
Telif Hakkı © 2024 Ucuzagit, Tüm hakları saklıdır.