Yardım Kayıt Ol Oturum Aç
Otobüs Bileti Sorgulama ve İptali
PNR
Lütfen PNR Numaranızı Giriniz
Bilet alımı sonrası telefonunuza gönderilmiştir
Cep Telefonu
Lütfen Ceğ Telefonu Numaranızı Giriniz
Bilet alımı sırasında kullandığınız telefon numarası
 
Bilet Sorgula

Bilet İptal Şartları

İptal olan veya iade edilen biletlerin geri ödemelerinin kredi / banka kartına yansıması 3-5 (en fazla 7 gün) iş günü sürebilmektedir. Ücretin belirtilen süre içerisinde, kredi kartı hesabınıza yansımaması durumunda, iletişim formu'nu doldurabilir veya 0850 259 22 58 numaralı hattımızı, hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

Satın alınan biletler/biniş kartı, sadece üzerinde yazılı tarih, saat ve güzergâh için geçerlidir. Üzerinde yazılı gün, saat ve güzergâhta kullanılmayan ve zamanında kullanılmayan biletler geçersiz sayılır.

Metro Turizm biletleri için firmanın belirlediği kurallar geçerli olup; iptal ve değişiklik işlemleri ile ilgili 0850 222 34 55 Metro Turizm çağrı merkezinden işlem yapılabilir.

Ulusoy Seyahat biletleri için firmanın belirlediği kurallar geçerli olup; iptal ve değişiklik işlemleri ile ilgili 0850 811 18 88 Ulusoy Seyahat çağrı merkezinden işlem yapılabilir.

Şubeden/Otogardan basılmış olan biletler internetten iptal edilemez. Bu durumda taşıyıcı firmanın çağrı merkezini arayarak bilgi alabilir veya firmanın satış ofisine uğrayarak iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bilette belirtilen seferi düzenlemek taşıyıcı firmanın sorumluluğundadır. Seferler, taşıyıcı firma tarafından çeşitli sebeplerle iptal edilebilir veya ertelenebilir. Bir seferin iptalinde ya da ertelendiğinde uygulanacak prosedür taşıyıcı firma tarafından belirlenir ve duyurulur. İptal veya erteleme halinde taşıyıcı firma şubelerinden ve taşıyıcı firma çağrı merkezinden bilgi alınabilir.

Telefon Numaraları

Metro Turizm ve Ulusoy Seyahat biletleri için iptal, iade ve değişiklik işlemleri taşıyıcı firmaların çağrı merkezleri üzerinden yapılmaktadır.

Metro Turizm: 0850 222 34 55
Ulusoy Seyahat: 0850 811 18 88

Mobil Uygulamamızı Ücretsiz İndirin

Ucuzagit farkıyla en uygun otobüs biletini kolayca bulun! Enuygun seyahat ve otobüs bileti uygulaması, yüzlerce farklı otobüs firmasının otobüs seferlerini incelemenize, karşılaştırmanıza ve kredi kartınızla kolayca satın almanıza olanak sağlar.
googleplay appstore
ucuzagit app
Telif Hakkı © 2024 Ucuzagit, Tüm hakları saklıdır.