Lütfen bekleyiniz..

Ankara - Şırnak Otobüs Bileti Ara

En Çok Tercih Edilen Şırnak Seferleri

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde konumlanan Ankara Şırnak, tarihi bir şehir olma özelliği taşıyor. Nuh’un Gemisi efsanesi ile nam salan kentte pek çok medrese, cami ve tarihi kale ziyaretçiler tarafından keşfedilmeyi bekliyor. Siz de bu büyüleyici kentte keşfe çıkmak istiyorsanız, Ankara Şırnak otobüs bileti seçeneklerinin farklı fiyatlarla listelendiği ucuzagit.com’da otobüs bileti sorgulama işlemi yapabilir ve şehre doğru yolculuğa çıkabilirsiniz.

Ucuz Ankara Şırnak Otobüs Bileti
Mardin, Van, Hakkari ve Siirt gibi Ankara Şırnak’a yakın konumlanan yerlerin yanı sıra, İstanbul, Konya, İzmir ve Samsun gibi uzak şehirlerden de ucuz otobüs bileti alabilmek, ucuzagit.com sayesinde mümkün oluyor. Ankara Şırnak’a en ucuz otobüs bileti ile varmak isteyenleri tek bir platforma buluşturan ucuzagit.com, şehre sefer düzenleyen otobüs firmalarının biletlerini karşılaştırmalı olarak sunmasıyla işinizi kolaylaştırıyor. Belirlediğiniz seyahat tarihlerinde Ankara Şırnak’a sefer düzenleyen farklı firmalara ait en uygun otobüs bileti opsiyonları arasından dilediğinizi seçebilir, ister tek yön ister gidiş – dönüş otobüs bileti alabilirsiniz.

Ankara Şırnak Otobüs Bileti Fiyatları
Ankara Şırnak’a hangi otobüs firması ile gideceğiniz, seyahat tarihleriniz ve bulunduğunuz konumun şehre uzaklığı gibi unsurlar otobüs bileti fiyatları üzerinde etkili oluyor. Ankara Şırnak’a yolcu taşıyan Cizre Nuh İtimat ve Mardin Seyahat gibi otobüs şirketlerinin sunduğu fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Siz de yakın zamanda şehri ziyaret etmeyi düşünüyor ve Ankara Şırnak otobüs bileti fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız, ucuzagit.com’a seyahat tarihlerinizi girerek en güncel bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Ankara Şırnak’da Ulaşım
Ankara Şırnak Otogarı’ndan ilçelere ve şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular, minibüsleri ve halk otobüslerini tercih ediyor. Ayrıca merkez taksileri de sizi dilediğiniz güzergaha götürmek için hizmet veriyor. Bunun yanı sıra, bazı Ankara Şırnak otobüs firmaları ücretsiz servis olanakları da sunuyor. Dilediğiniz ulaşım aracını seçerek, otogardan Ankara Şırnak ilçelerine, şehir merkezine ve popüler noktalara varabilirsiniz.

Ankara Şırnak Gezilecek Yerler
Cudi Dağı eteklerinde konumlanan Ankara Şırnak’ta pek çok camii, türbe, medrese ve ören yeri bulunuyor. Süleymaniye Camii, Nuh Camii, Mir Abdal Camii, Ankara Şırnak Ulucamii ve Meryem Ana Kilisesi gibi tarihi ibadet yerleri başta olmak üzere, Hz. Nuh Türbesi, Abdaliye Medresesi, ve Şazeh Medresesi gibi noktaları ziyaret edebilirsiniz. Ankara Şırnak gezilecek yerler listesinin başında gelen Cizre Kalesi’ni, Finik Ören Yeri, Kasrik Ören Yeri’ni ve Kasrık Boğazı’nı da gezi planınıza ekleyebilirsiniz. Sınırda bulunan Ankara Şırnak kentinin mistik atmosferini birebir deneyimlemek için ucuzagit.com’dan otobüs bileti alabilir ve yolculuğa çıkabilirsiniz.


Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık