Lütfen bekleyiniz..

Avanos Otobüs Bileti

Avanos Seferi Yapan Firmalar
Avanos Hakkında

İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Nevşehir’in renkli ve bir o kadar geleneksel bir ilçesi olan Avanos, mistik bir şehir olan Nevşehir’e gitmişken mutlaka görmeniz gereken yerler arasında bulunuyor. Çömlek yapımı ile ünlenen ilçede birebir çömlek yapma deneyimi edinebilir, Kızılırmak kenarında ilçenin güzel havasını içinize çekebilir ve popüler noktalarını gezerek yöresel tatları deneyebilirsiniz. Avanos’a direkt ulaşmak için ucuzagit.com’dan Avanos otobüs bileti alabilir ve farklı bir kültüre doğru yola koyulabilirsiniz.

Avanos Gezilecek Yerler
Tarihi ve geleneksel bir yapıya sahip olan Avanos’ta Üzümlü Kilise’den Zelve ren Yeri’ne, Özkonak Yeraltı Şehri’nden Derinkuyu Yeraltı Şehri’ne kadar gezilebilecek pek çok ilgi çekici yer bulunuyor. Avanos gezilecek yerler arasında öne çıkan ve Kızılırmak üzerinde yer alan Sallanan Köprü; yine o civarda bulunan çay bahçeleri ziyaretinize renk katmaya yetiyor. Hemen merkezde yer alan restoranlarda testi kebabını görsel bir şölen eşliğinde tadabilir ve çömlekçilerde çömlek yapımını deneyerek yolculuğunuzdan kendi el yapımı ürününüzle dönebilirsiniz. Avanos’ta enfes bir kültür deneyimi yaşamak için ucuzagit.com’da yer alan en ucuz otobüs bileti seçeneklerini değerlendirmeyi ihmal etmeyin.

Avanos Ulaşım
Nevşehir Seyahat ve Metro gibi otobüs firmalarının sefer düzenlediği Avanos otobüs bileti fiyatları bakımından farklılık gösteriyor. Hareket edeceğiniz noktanın Avanos’a uzaklığı, seyahat tarihleriniz ve tercih edeceğiniz otobüs firması bilet fiyatları üzerinde etkili oluyor. Kayseri ve Konya gibi ilçeye yakın mesafede bulunan şehirlerden en uygun otobüs bileti ile seyahat etmek için ucuzagit.com’u tercih edebilir, İzmir, Trabzon, İstanbul, Antalya ya da Samsun gibi uzak kentlerden de ekonomik otobüs bileti alabilirsiniz.


En Çok Tercih Edilen Avanos Rotaları

Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık