Lütfen bekleyiniz..

Avcılar Otobüs Bileti

Avcılar Seferi Yapan Firmalar
Avcılar Hakkında

Avcılar otobüs bileti satan firmalar, Avcılar otobüs bilet fiyatları, Avcılar otobüs seferleri hakkında tüm bilgileri, ucuzagit.com aracılığı ile öğrenebilir ve online otobüs biletinizi güvenle satın alabilirsiniz.

İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan Avcılar ilçesi,
Küçükçekmece Gölü ve Marmara Denizi’ne komşu olmasıyla da büyük önem taşımaktadır. Ekonomi genel olarak sanayi, ticaret ve eğlence üzerine kurulmuş olsa da balıkçılık da önemli bir yer tutmaktadır. TEM otoyolu ve E-5 karayolu ilçe sınırları içinde geçtiği için bölge, çevre ilçelerle ticari ve ekonomik anlamda da sürekli temas halindedir. Bu durum ilçeyi cazibe merkezi haline çevirmektedir.

Avcılar’da Gezilecek Yerler
Avcılar Sahil Parkı: Avcılar ve çevre ilçelerden  doğayla vakit geçirmek isteyenlerin ilk durağı Avcılar Sahil Parkı. Yürüyüş, piknik gibi aktivitelere yaparak huzurlu ve eğlenceli zamanlar geçirmenizin mümkün olduğu park, bölgenin en popüler parkı olma özelliğini de taşıyor.
Atatürk Evi Müzesi: Atatürk’ün doğduğu ev ile birebir aynı olan bu ev Avcılar Sahili’nde bulunuyor.
Marmara Caddesi: İlçenin en kalabalık ve popüler caddesi olan Marmara Caddesi’nde çok sayıda kafe, restoran ve mağaza bulmak mümkün.


En Çok Tercih Edilen Avcılar Rotaları

Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık