Lütfen bekleyiniz..

Aydın - Çanakkale Otobüs Bileti Ara

En Çok Tercih Edilen Çanakkale Seferleri

Adını bulunduğu boğazdan alan ve gerek Osmanlı gerek Cumhuriyet tarihinde ayrı bir konuma sahip olan Aydın Çanakkale, ülkemizin değerlerini en saf haliyle yansıtıyor. Kartpostal misali bir doğayı kucaklayan kent, ilçeleri, adaları, milli parkları ve tarihi dokusuyla keşfedilmek üzere ziyaretçilerini bekliyor. Artık yolunuzun Aydın Çanakkale’ye düşmesi gerektiğine inanıyorsanız, belirlediğiniz tarihlerdeki Aydın Çanakkale otobüs bileti seçeneklerine ve fiyatlarına karşılaştırmalı biletin adresi ucuzagit.com’dan göz atabilirsiniz.

Ucuz Aydın Çanakkale Otobüs Bileti
Balıkesir ve Edirne’ye yaklaşık 200 km, Bursa’ya 271 km, İzmir ve İstanbul’a ise 320 km uzaklıkta yer alan Aydın Çanakkale’ye seyahat eden birçok kişi kara yolunu tercih ediyor. Otobüs yolculuğu ile kolayca ulaşabileceğiniz Aydın Çanakkale’ye en ucuz otobüs bileti seçenekleri ise ucuzagit.com’da karşılaştırmalı olarak listeleniyor. Dilerseniz bu değerli şehre gideceğiniz tarihleri belirleyerek bir seyahat planı oluşturabilir, ardından ucuzagit.com’dan online otobüs bileti alabilirsiniz.

Aydın Çanakkale Otobüs Bileti Fiyatları
Bayramiç ve Truva Turizm gibi Aydın Çanakkale merkezli otobüs firmalarını seyahat için tercih edebileceğiniz gibi, dilerseniz Metro, İstanbul Seyahat, Has ve Isparta Turizm gibi popüler firmalar ile de yolculuğa çıkabilirsiniz. Her firmanın sunduğu Aydın Çanakkale otobüs bileti fiyatları, gerek firmaya gerekse seyahat tarihi ve saatlerine bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. Siz ucuzagit.com üzerinden seyahat tarihinizi girerek, tüm firmaların Aydın Çanakkale seferlerini tek sayfada listeleyebilir ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Aydın Çanakkale’de Ulaşım
Şehir merkezinden uzak bir konumda bulunan Aydın Çanakkale Otogarı’ndan şehir içi ulaşım Ç1, Ç3 ve Ç9 numaları otobüsler ile gerçekleşiyor. Bazı Aydın Çanakkale’ye giden otobüs firmaları tarafından sunulan servisler sayesinde de Aydın Çanakkale merkezine kolayca varılabiliyor. Dilerseniz otogar civarında bulunan taksileri de kullanabilir ya da şoförlü-şoförsüz araç kiralama hizmetinden faydalanarak Aydın Çanakkale turu gerçekleştirebilirsiniz.

Aydın Çanakkale Gezilecek Yerler
Marmara Bölgesi’nin değerli şehirlerinden biri olan ve bunun yanında türkülere konu olan Aynalı Çarşı’ya ve milli duyguları kabartan Aydın Çanakkale Şehitliği’ne ev sahipliği yapan bu şehir, dünyaca ünlü Truva Antik Kenti’ni kucaklamasıyla da yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağında bulunuyor. Aydın Çanakkale gezilecek yerler sıralamasının başlarında bulunan Arkeoloji Müzesi ise yörede yapılan kazı çalışmalarında çıkan bulguları sergilemesiyle dikkat çekiyor. Fatih Sultan Mehmet’in isteği üzerine 1462 senesinde inşa edilen Aydın Çanakkale Deniz Müzesi de Aydın Çanakkale Savaşı’ndan izler taşıyor. Bu tarihi şehirde geçmişi anacağınız kültürel bir gezi yapmak ve aynı zamanda Bozcaada ile Assos gibi duraklarda keyifli bir deniz tatili yaşamak için ucuzagit.com aracılığıyla Aydın Çanakkale otobüs bileti almayı es geçmeyin.


Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık