Lütfen bekleyiniz..

Bağcılar Otobüs Bileti

Bağcılar Seferi Yapan Firmalar
Bağcılar Hakkında

Bağcılar otobüs bileti satan firmalar, Bağcılar otobüs bilet fiyatları, Bağcılar otobüs seferleri hakkında tüm bilgileri, ucuzagit.com aracılığı ile öğrenebilir ve online otobüs biletinizi güvenle satın alabilirsiniz.

İstanbul, Bağcılar
İstanbul’un nüfus yoğunluğu en büyük olan ilçesidir. Çok küçük bir alanda bulunmasına rağmen 800 bin nüfusa sahip olması büyük bir potansiyel taşıdığını göstermektedir. Son dönemlerde büyük göç alan ilçede basın ve banka merkezleri de yer almasına rağmen, ekonominin temeli tekstile dayanmaktadır. Bölgede nüfus yoğunluğunun doğal sonucu olarak alışveriş merkezleri, kafeler ve restoranlar ilçeye canlılık kazandırmaktadır. Genç nüfusun çok fazla olduğu bu ilçeyi yakından tanımak ve fırsatları değerlendirmek için Bağcılar otobüs bileti almanız yeterli.

Bağcılar’da Gezilecek Yerler
Tavukçu Köprüsü: İlçe sınırları içinde bulunan ve doğal güzelliklere sahip Tavukçu deresi üzerinde bulunan Tavukçu köprüsü, taş işçiliğine güzel bir örnektir.
Su Kemerleri: Tarihten günümüze kadar bozulmadan kalan çok fazla su kemeri mevcuttur. Bunlarda iki tanesi de Bağcılar’da bulunmaktadır. Bu su kemerleri askeri bölge içerisinde kalmaktadır.
Çeşmeler: ilçenin özellikle Mahmutbey Mahallesinde Osmanlı döneminden kalma çok sayıda çeşme bulunmaktadır. Bunlar Acı Çeşme, Burmalı Çeşme, Hüseyin Ağa
Çeşmesi ve Demirli Çeşmeleridir. Osmanlı motiflerini taşıyan bu çeşmeler günümüzde de hala hizmet vermektedir.


En Çok Tercih Edilen Bağcılar Rotaları

Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık