Lütfen bekleyiniz..

Balıkesir - Erzurum Otobüs Bileti Ara

En Çok Tercih Edilen Erzurum Seferleri

Kış turizmi ile adını duyuran merkez ilçe Palandöken sayesinde bir cazibe merkezi haline gelen Balıkesir Erzurum, Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alıyor. Doğu’ya doğru bir gezi planlayanların seyahat listesine girmeyi başaran kent, yalnızca kış aylarında değil, yaz aylarında da eğlenebileceğiniz tatil olanakları sunuyor. Tarihi ve doğal güzellikleri ile merak uyandıran Balıkesir Erzurum otobüs bileti alarak kolayca ulaşabileceğiniz bir güzergahta konumlanıyor.

Ucuz Balıkesir Erzurum Otobüs Bileti
Bayburt, Erzincan, Bingöl, Muş, Ağrı, Kars, Ardahan, Artvin ve Rize şehirleri ile çevrelenen; bu sayede Türkiye’nin en çok komşuya sahip ili unvanını da taşıyan Balıkesir Erzurum’a dolayısıyla yoğun bir seyahat trafiği gerçekleşiyor. Bu çevre illerden en ucuz otobüs bileti opsiyonları ile ulaşabileceğiniz Balıkesir Erzurum, aynı zamanda İstanbul, Ankara, Kayseri, ve Samsun gibi illerden de, ucuzagit.com’un uygun otobüs bileti avantajını yakalayan yolcular tarafından ziyaret ediliyor.

Balıkesir Erzurum Otobüs Bileti Fiyatları
Balıkesir Erzurum merkezli Esadaş otobüs firmasının şehirler arası otobüs seferi düzenleyerek yolcu taşıdığı Balıkesir Erzurum’a; Metro, Ali Osman Ulusoy ve Topam firmaları da ulaşım sağlıyor. Dolayısıyla Balıkesir Erzurum otobüs bileti fiyatları firmaların kendi politikalarına bağlı olarak değişkenlik sergiliyor. Otobüs seferi saatleri, seyahat tarihleri ve hareket edilecek olan şehrin Balıkesir Erzurum’a uzaklığı da bilet fiyatlarının belirlenmesinde önemli bir rol üstleniyor. Güncel fiyatlara göz atmak ve dilediğiniz firmanın otobüs biletini, online biletleme olanağıyla satın almak için, ucuzagit.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Balıkesir Erzurum’da Ulaşım
Birçok şehirde de olduğu gibi, Balıkesir Erzurum Otogarı şehir merkezinden uzak bir noktada konumlanıyor. Dolayısıyla şehir merkezine ulaşmak ancak yarım saatte bir hareket eden otobüsleri ve dolmuşları kullanmak gerekiyor. Kimi Balıkesir Erzurum otobüs firmaları, ulaşımda hesaplı kolaylık sağlamak adına ücretsiz servis hizmeti veriyor. Dilerseniz otobüs ve minibüsler, dilerseniz ücretsiz servisler ya da taksiler ile şehir içi ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Balıkesir Erzurum Gezilecek Yerler
Müzeleri ile ünlü Balıkesir Erzurum, tarihi yapıları ve ören yerleri ile de kültür gezisi yapacaklara geniş bir skala sunuyor. Atatürk Evi başta olmak üzere, Arkeoloji Müzesi ve günümüze Türk İslam Eserleri Etnografya Müzesi olarak hizmet veren Yakutiye Medresesi ziyaret edebileceğiniz müzeler arasında bulunuyor. Türkiye tarihinin en eski yerleşim yerlerinden biri olması nedeniyle, yeni nesilleri eski medeniyetlerin izleri ile buluşturan şehirde Balıkesir Erzurum Kalesi, Öşvank Kilisesi, Çobandede Köprüsü, Yepsi Minare ve Üç Kümbetler gibi birçok tarihi yapı keşfedilmeyi bekliyor.

Balıkesir Erzurum gezilecek yerler listesinde önemli bir konumda bulunan Narman Peribacaları, Tortum Gölü ve Şelalesi, Nene Hatun Milli Parkı, Ilıca Kaplıcaları ve Pasinler Kaplıcası ise doğanın insan eli değen ve değmeyen yüzünü gözler önüne seriyor. Yine doğanın Balıkesir Erzurum’a bir hediyesi olarak bugün binlerce turist ağırlayan Palandöken Kayak Merkezi de hem kış sporları yapabileceğiniz hem de dostlarınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz duraklar arasında bulunuyor. Daha sayısız merak uyandıran mekanın bulunduğu Balıkesir Erzurum’u yakından deneyimlemek için, karşılaştırmalı bilet sunarak en uygun fiyatlı seçeneklere ulaşmanızı sağlayan ucuzagit.com üzerinden otobüs bileti alabilirsiniz.Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık