Lütfen bekleyiniz..

Balıkesir - Mersin Otobüs Bileti Ara

En Çok Tercih Edilen Mersin Seferleri

Akdeniz Bölgesi’nde konumlanan Balıkesir Mersin, bir diğer adıyla İçel; popüler tatil beldeleri, leziz Akdeniz mutfağı, ve tarihi noktaları ile gezi rotanıza ekleyebileceğiniz kentler arasında bulunuyor. Silifke ve Anamur gibi ikonik ilçeleri ile yerli turistlerin akınına uğrayan Balıkesir Mersin otobüs bileti alarak kolayca ulaşabileceğiniz bir konumda bulunuyor. En yakın tarihte Balıkesir Mersin’e bir gezi düzenlemek için ucuzagit.com’dan otobüs bileti sorgulama işlemi yapabilir ve uygun fiyatlarla biletinizi alabilirsiniz.

Ucuz Balıkesir Mersin (İçel) Otobüs Bileti
Balıkesir Mersin’e Türkiye’nin birçok noktasından otobüs seferleri düzenleniyor. Ankara, İstanbul, Antalya ve Malatya gibi şehirlerden sık sık kara yolu seferleri düzenlenen Balıkesir Mersin’e siz de bulunduğunuz şehirden kolayca ucuz otobüs bileti bulabilirsiniz. En uygun bileti bulmak için ucuzagit.com üzerinden kalkış-varış noktasını ve seyahat tarihlerini seçebilir, Balıkesir Mersin biletlerini karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz.

Balıkesir Mersin (İçel) Otobüs Bileti Fiyatları
Seyahat başlangıç şehri ile Balıkesir Mersin arasındaki mesafe, Balıkesir Mersin’e giden otobüs firmaları ve seyahat tarihleri otobüs bileti fiyatları üzerinde değişkenlik yaratan etkenler arasında bulunuyor. Hatay, Gaziantep, Konya ve Ankara gibi Balıkesir Mersin’e yakın konumlanan yerlerin yanı sıra; Bursa, İstanbul ve İzmir gibi Balıkesir Mersin’e uzak sayılan şehirlerden en uygun otobüs bileti ile şehre varmak için ucuzagit.com’da bilet karşılaştırması yapabilir ve az masrafla Balıkesir Mersin yolculuğu gerçekleştirebilirsiniz.

Balıkesir Mersin ’de Ulaşım
Üçocak Mahallesi’nde bulunan Balıkesir Mersin Otogarı’ndan çevre ilçelere ve popüler noktalara ulaşmak için minibüsler ve belediye otobüsleri tercih ediliyor. Metro, Özkaymak ve Ali Osman Ulusoy gibi otobüs firmalarının aktif olarak kullandığı Balıkesir Mersin Otogarı’na vardığınızda, çevre ilçelere burada bulunan yerel otobüsler vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Balıkesir Mersin otobüs firmaları tarafından sağlanan servisler aracılığıyla ya da otogar taksi ile gitmek istediğiniz noktaya hızlıca varabilirsiniz.

Balıkesir Mersin (İçel) Gezilecek Yerler
Akdeniz’in tertemiz havasını ruhunuza taşıyan Balıkesir Mersin’de, Adnan Menderes Bulvarı’nda konumlanan Balıkesir Mersin Marina, denizin yosunla buluşan mis gibi kokusunu içinize çekmeniz için kusursuz bir atmosfer sunuyor. Eshab-ı Kehf Mağarası ve Adam Kayalar gibi tabiatla buluşan mekanlar da ziyaret edebileceğiniz noktalar arasında bulunuyor. Tarihi açıdan da oldukça zengin bir skala sunan Balıkesir Mersin gezilecek yerler; 1500 yıllık tarihe sahip Mamure Kalesi, sayısız medeniyetten izler taşıyan Soli Pompeipolis Antik Kenti, hemen kıyıda yer alan Kızkalesi ve şehrin tarihini kapsamlı olarak gözler önüne seren Arkeoloji Müzesi ile öne çıkıyor. Daha pek çok popüler mekana sahip olan Balıkesir Mersin’e en yakın tarihte seyahat düzenlemek için ucuzagit.com’dan otobüs bileti alabilirsiniz.


Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık