Lütfen bekleyiniz..

Bandırma Otobüs Bileti

Bandırma Seferi Yapan Firmalar
Bandırma Hakkında

Marmara Denizi’nde yer alan Balıkesir’de bulunan bir ilçe olan Bandırma; yerli halkı, doğal güzellikleri ve çevresinde bulunan tatil beldeleri ile odak noktasında yer alıyor. Balıkesir otobüs bileti alarak kara yolundan kolayca ulaşabileceğiniz ilçede pek çok gezilecek nokta sizleri bekliyor. Karşılaştırmalı otobüs biletinin güvenilir adresi ucuzagit.com’dan bilet kıyaslaması yaparak en uygun seçeneklerle otobüs bileti alabilir ve Bandırma’ya doğru yola koyulabilirsiniz.

Bandırma Tarih
Çevresinde Avşa Adası, Kapıdağ Yarımadası ve Erdek gibi popüler tatil beldeleri bulunan Bandırma, hem başlı başına bir tatil bölgesi hem de geçiş noktası olma özelliği taşıyor. Kuş Cenneti ve sahil kısmı gibi doğal güzellikleri ile dikkat çeken ilçe, tarihi açıdan da zengin bir portre çiziyor. Daskyleion Antik Kenti ve Kyzikos Antik Kenti, bu antik şehirlerden çıkarılan tarihi eserlerin sergilendiği Bandırma Arkeoloji Müzesi ve çok daha fazlası Bandırma gezilecek yerler içerisinde bulunuyor. İlçenin sahilinde dolaşmak, plajlarında serinlemek ve tarihi yapılarını bir bir keşfetmek için şimdiden ucuzagit.com’da otobüs bileti sorgulama işlem yapabilir ve en ucuz otobüs bileti seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Bandırma Ulaşım
Metro, Has Turizm ve Efe Tur gibi otobüs firmalarının sık sık sefer düzenlediği Bandırma otobüs bileti fiyatları bakımından değişkenlik gösteriyor. Hareket noktanızın Bandırma’ya uzaklığı, seyahat tarihleriniz ve seyahat etmeyi düşündüğünüz firmanın fiyat politikası ücretler üzerinde etkili oluyor.


En Çok Tercih Edilen Bandırma Rotaları

Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık