Lütfen bekleyiniz..

Bayrampaşa Otobüs Bileti

Bayrampaşa Seferi Yapan Firmalar
Bayrampaşa Hakkında

Bayrampaşa otobüs bileti satan firmalar, Bayrampaşa otobüs bilet fiyatları, Bayrampaşa otobüs seferleri hakkında tüm bilgileri, ucuzagit.com aracılığı ile öğrenebilir ve online otobüs biletinizi güvenle satın alabilirsiniz.

İstanbul, Bayrampaşa
Kuzeyinde Gaziosmanpaşa, güneyinde Zeytinburnu, batısında Esenler ve doğusunda Eyüp ile çevirili olan Avrupa yakasında bulunan Bayrampaşa ilçesi, İstanbul’un nüfus yoğunluğu en fazla olan ilçelerinden biridir. Ekonomisi önceleri tarıma dayansa da, yoğun göç alması ile birlikte sanayi ve ticaretin yapıldığı bir yer olmuştur. Ağır bir sanayisi olmayan Bayrampaşa’da sanayi genel olarak alet üretimi, tekstil, elektronik parça üretimi gibi alanlarda yoğunlaşmıştır. Böylece eski görüntüsünden uzaklaşıp modern bir ilçe statüsüne kavuşmuştur.

Bayrampaşa Gezilecek Yerler

Bayrampaşa Şehir Parkı: Parkada olarak da bilinen bu park, Türkiye’nin en büyük parkı durumundadır. İçinde lunapark, piknik yerleri, kafeler, hayvanat bahçesi, amfi tiyatro, çarşı, at çiftliği gibi her kesime ait bir şeylerin bulunduğu bir park. Bayrampaşa otobüs bileti alarak kolaylıkla ulaşabileceğiniz bu park, Bayrampaşa’ya gelindiğinde görülmeden gidilmemesi gereken yerlerden biri.

Sihirli Buz Müzesi: İskandinav heykeltıraşlar tarafından yaptırılmış buz heykelleri, -5 derece soğukta kutup atmosferi yaratan ilginç ortamı, yapay kuzey ışıkları, tarihi Viking yaşamını görebileceğiniz özellikleri ile bölgenin en önemli müzesi konumunda.


En Çok Tercih Edilen Bayrampaşa Rotaları

Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık