Lütfen bekleyiniz..

Çarşamba Otobüs Bileti

Çarşamba Seferi Yapan Firmalar
Çarşamba Hakkında

Çarşamba otobüs bileti satan firmalar Çarşamba otobüs bilet fiyatları Çarşamba otobüs seferleri hakkında tüm bilgileri, ucuzagit.com aracılığı ile öğrenebilir ve online otobüs biletinizi güvenle satın alabilirsiniz.

Çarşamba Tarihi
Samsun´a 36 km uzaklık yer alan Çarşamba, Yeşilırmak´ın Çarşamba Ovası´na çıktığı yer civarında, Yeşilırmak’ın iki yakasında kurulmuş olan ilçedir. MÖ 4000´lerden itibaren bir yerleşim alanı olup Hitit-Frig hükmünde kalmıştır. Çarşamba Ovası sebebiyle ilçe tarıma çok elverişlidir. İlçede buğday, şeker pancarı, arpa, çeltik, fasulye, nohut, ayçiçeği, şeftali, fındık ve elma başta olmak üzere birçok ürün yetiştirilir. Hiç ulaşım sorunu olmayan Çarşamba’ya Samsun’dan demiryolu ile ve Çarşamba otobüs bileti ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

Çarşamba Gezilecek Yerler
Bu tarihi ve yemyeşil ilçeye en uygun Çarşamba otobüs bileti ile hemen yola çıkıp, tarihi güzelliklerinin tadını varmalısınız. Mutlaka gezmeniz gereken yerleri aşağıda listeledik; Tarihi Çarşamba Köprüsü, Göğceli Camii, Adapark, Anıt Çınar Ağacı.


En Çok Tercih Edilen Çarşamba Rotaları

Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık