Lütfen bekleyiniz..

Dörtdivan Otobüs Bileti

Dörtdivan Seferi Yapan Firmalar
Dörtdivan Hakkında

Dörtdivan otobüs bileti satan firmalar, Dörtdivan otobüs bilet fiyatları, Dörtdivan otobüs seferleri hakkında tüm bilgileri, ucuzagit.com aracılığı ile öğrenebilir ve online otobüs biletinizi güvenle satın alabilirsiniz.

Dörtdivan Genel
İlçe Bolu merkeze sadece 40 km uzaklıkta ayrıca Bolu’nun diğer bir ilçesi Gerede ile arasında 15 km uzaklık vardır. Bu yüzden ulaşım konusunda sıkıntı yaşanmıyor. Merkezden sürekli bulunan araç seferleri ile ilçeye ulaşabilirsiniz. İlçe tarihi incelendiğinde Bizans döneminden kalan kalıntılar tarihi geçmişinin köklü olduğu hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlıyor. Tarihi özellikler bakımından oldukça zengin bir ilçe.

Bizans döneminden kalan kale kalıntıları ile tarihi geçmişi hakkında az çok bilgi sahibi olunan ilçenin köylerinde aynı zamanda pek çok türbe ve şifalı su olması Dörtdivan otobüs bileti almak için çok fazla düşünmenize gerek kalmıyor. İlçenin son nüfus sayımlarına göre nüfusu 7000 civarıdır. Bu nüfusun bir kısmı ilçe merkezinde bir kısmı köylerinde ikamet ediyor. İlçeye bağlı 7 mahalle ve 24 köy bulunuyor. İlçede iklim olarak genellikle Karadeniz karasal geçiş iklimi görülüyor. Son dönemlerde yapılan yatırımlar ile ilçe her geçen gün gelişmeye devam etmektedir. 


En Çok Tercih Edilen Dörtdivan Rotaları

Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık