Lütfen bekleyiniz..
Efetur Turizm Hakkında

Merhum Mehmet Sadık Efe tarafından 1991 yılında kurulmuş olan Efe Tur, 2003 yılında Mikdat Dabak ile Halit Bıçak tarafından devralınmış bir şehirlerarası otobüs firmasıdır. Devralındıktan sonraki yeni yönetim anlayışı sayesinde, yapılanmasını kısa sürede tamamlamış olan şirketin bugünkü filosu, Türkiye’nin en fazla yeni model araçlarını bünyesinde barındırması nedeniyle önem taşımaktadır.

Araç Detayları
Teknolojik yenilikleri çok yakından takip eden firma; İnternet, araç takip cihazı ve kablosuz kulaklık gibi imkanlar da sunabilmektedir. Bugün Efe Tur, 1000’i aşkın çalışanı, 130 adet bilet satış noktası, 120 araçlık filosu ve şehir içi servis hizmetleriyle günde ortalama 10.000 yolcu taşımaktadır. Hizmette sınır tanımayan firmanın temel çalışma prensibi, yolcularına “huzurlu ve güvenli bir yolculuk” imkanı sağlamaktır.

Firma Seferleri
Ankara İstanbul İzmir Bursa Antalya Konya Adana Eskişehir Sakarya (Adapazarı) Samsun Kayseri Mersin Gaziantep İzmit (Kocaeli) Isparta Balıkesir Denizli Kütahya Edirne Antakya (Hatay) Trabzon.

Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık