Lütfen bekleyiniz..

Elazığ Otobüs Bileti

Elazığ Seferi Yapan Firmalar
Elazığ Hakkında

Doğu Anadolu Bölgesi’nin tarihi şehirleri arasında bulunan ve kuzeyinde Keban Baraj Gölü, güneybatısında ise Karakaya Baraj Gölü yer alan Elazığ, ziyaretçilerine keyifli bir gezi rotası sunuyor. Tarihi kervan yollarının geçiş noktasında konumlanan şehir, bu sebeple medeniyetlerin yerleşik bir düzen kurduğu eski bir kent olmasıyla, geçmişi günümüz taşıyor. Güzel bir kültürel gezi ya da akraba ziyareti gibi sebeplerle birçok kişinin seyahat noktaları arasında bulunan Elazığ’a, ucuzagit.com’un karşılaştırmalı bilet avantajından faydalanarak hemen bir Elazığ otobüs bileti alabilirsiniz.

Ucuz Elazığ Otobüs Bileti
Erzincan, Tunceli, Sivas, Bingöl, Malatya, Adıyaman ve Diyarbakır illeri, Elazığ’ın komşu illeri olmasıyla sık sık Elazığ otobüs seferleri düzenlenen şehirler arasında bulunuyor. Kent; İstanbul, Gaziantep, Samsun, Ankara, Bursa, İzmir ve Van illerinden de yüksek miktarda yolcu ağırlıyor. Türkiye’nin her noktasından ucuz otobüs bileti bulmanıza imkan tanıyan ucuzagit.com üzerinden bilet araştırması yapabilirsiniz.

Elazığ Otobüs Bileti Fiyatları
Elazığ merkezli bir otobüs firması olan Lüks Elazığlılar Seyahat’in yanı sıra; Metro, Mardin Seyahat ve Bitlis Taç gibi firmalarla seyahat edebileceğiniz Elazığ otobüs bileti fiyatları en uygun koşullarla ucuzagit.com’da alıcıya ulaşıyor. Farklı seviyelerde seyreden ve hem dönemsel olarak hem de hareket noktasına ve seyahat tarihlerine bağlı olarak değişkenlik gösteren fiyatlar hakkında bilgi almak için ucuzagit.com’a girebilir; hareket noktanızı ve seyahat tarihlerinizi belirterek, siz de en güncel otobüs bileti fiyatları ile karşılaşabilirsiniz.

Elazığ’da Ulaşım
Elazığ Otobüs Terminali’nin hemen dışında hizmet vermek için bekleyen taksiler, dilediğiniz güzergaha ulaşmanızı sağlıyor. Diğer yandan belediye otobüsleri ve minibüsler de, şehrin ulaşım için kullanılan kart sistemi Kent Kart sahibi olan herkesi şehir merkezine ulaştırıyor. Dilerseniz çeşitli Elazığ otobüs firmaları tarafından sağlanan ücretsiz servis hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

Elazığ Gezilecek Yerler
Geçmişten bugüne farklı kültürlere ev sahipliği yapan Elazığ, gerek müzeleri gerek tarihi kaleleri gerekse kaplıca ve mağara gibi doğa oluşumları ile bir cazibe merkezi olma özelliği taşıyor. Fırat Üniversitsi bünyesinde halka ve turistlere kapılarını açan Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, kentte yapılan kazılar sonucunda çıkarılan tarihi eserleri sergilemesiyle göz dolduruyor. Bir Urartu mimari örneği olan Harput Kalesi ve aynı mevkide yer alan Harput Ulu Camii, Yazıdere Köyü içerisinde konumlanan Üryan Baba Türbesi, kesme taşla inşa edilen Üç Lüleli Çeşme ve Arap Baba Mescidi de ziyaret edebileceğiniz tarihi yapılardan birkaçı. Elazığ Kültür Park ve Buzluk Mağarası ise doğanın sunduğu güzellikleri gözler önüne seriyor. Doğu Anadolu’nun bu güzide şehrini bir de kendiniz keşfetmek istiyorsanız, en uygun fiyatlarla online biletleme imkanı sunan ucuzagit.com’dan Elazığ için otobüs bileti alma fırsatını kaçırmayın.


En Çok Tercih Edilen Elazığ Rotaları

Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık