Lütfen bekleyiniz..

Hatay Otobüs Bileti

Hatay Seferi Yapan Firmalar
Hatay Hakkında

Antakya ve bir liman kenti olan İskenderun’a ev sahipliği yapan Hatay, keşfedilesi bir tarihi dokuyu da beraberinde getiriyor. Tarih boyunca dinlerin merkezi olan ve izlerini günümüze yansıtan kent, aynı zamanda yemyeşil bir doğaya da can veriyor. Akdeniz Bölgesi’nde konumlanan Hatay’da kültürel bir gezi yapmadan önce, ucuzagit.com’da sunulan karşılaştırmalı Hatay otobüs bileti opsiyonlarını değerlendirebilir ve en başından ekonomik bir gezinin kapılarını aralayabilirsiniz.

Ucuz  Hatay Otobüs Bileti
Adana, Osmaniye ve Gaziantep ile çevrili olan Hatay ili; en çok Ankara, İstanbul, Konya, Gaziantep, Mersin ve İzmir şehirlerinden ziyaretçi ağırlıyor. Ülkenin birçok noktasından kara yolu ile ulaşım sağlayabileceğiniz Hatay’a en ucuz otobüs bileti opsiyonları ise ucuzagit.com’da yer alıyor! Hemen seyahat tarihlerinizi ve hareket noktanızı belirterek, en uygun Hatay otobüs biletlerini tek tıkla listeleyebilir ve bütçenize karşılık gelen online otobüs bileti seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Hatay Otobüs Bileti Fiyatları
Hatay merkezli Has Turizm’in yanı sıra; Metro, Özkaymak, Güney Akdeniz Seyahat, Isparta Petrol Turizm ve Medine Turizm ile de seyahat edebileceğiniz Hatay’a uygun otobüs biletleri ucuzagit.com ile listleleniyor. Oldukça ekonomik fiyatlara bulabileceğiniz Hatay otobüs bileti fiyatları, şehre dilediğiniz tarihlerde yolculuk yapabilmenize olanak tanıyor. Dilediğiniz firmanın seçtiğiniz tarihlerde sunduğu otobüs biletlerini karşılaştırabilir ve seçiminizi yapabilirsiniz.

Hatay’da Ulaşım
Halk otobüsleri, minibüsler ve taksiler ile şehir merkezine ulaşım sağlayabileceğiniz Hatay Otogarı’ndan, bazı Hatay otobüs firmaları tarafından sağlanan servisleri de kullanarak merkeze varabilirsiniz. Dilerseniz araç kiralama hizmetinden de faydalanabilir, şehirde kalacağınız gün kadar ücret ödeyerek, bireysel keşfe çıkabilirsiniz.

Hatay Gezilecek Yerler
Yeşil – mavi doğasını köklü bir tarih ile buluşturan Hatay, gezilip görülecek yerleriyle göze hitap ederken, lezzetiyle ün salan mutfağıyla da damak şöleni yaşatıyor. Hatay gezilecek yerler arasında başı çeken ve enteresan bir kaya kabartması olan Cehennem Kayıkçısı, bir kadın portresini andıran görüntüsü ile görenleri şaşırtıyor. Roma dönemi kalıntıları olarak bilinen Antakya Surları, geçmişte bir okul olarak kullanılan Katolik Kilisesi, görkemli mimarisiyle büyüleyen Ortodoks Kilisesi, oldukça geniş bir alana yayılan ve kervansaray, medrese, pazar yeri, avlu, hamam, cami gibi bölümleri bulunan Sokollu Külliyesi ise Hatay turunun vazgeçilmez durakları arasındaki yerini alıyor. Şaşırtıcı derecede geniş bir mozaik koleksiyonuna yer veren Hatay Arkeoloji Müzesi de meraklılarını kendine çekmeyi başarıyor. Daha sayısız durağın bulunduğu bu tarih kokulu şehre, güvenli alışverişin adresi ucuzagit.com’dan Hatay otobüs bileti alabilir, tarihin derinliklerine doğru gizemli bir yolculuğa çıkabilirsiniz.


En Çok Tercih Edilen Hatay Rotaları

Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık