Lütfen bekleyiniz..

Ordu - Trabzon Otobüs Bileti Ara

En Çok Tercih Edilen Trabzon Seferleri

Karadeniz’in gelenekselliğini yitirmemiş bir şehri olmasıyla öne çıkan Ordu Trabzon, yaylalarıyla ünlü ve yeşilliklerle dolu bir kent. Türkiye’nin birçok şehrinde olduğu gibi, eski medeniyetlerden izler taşıyan Ordu Trabzon’da sayısız tarihi ve doğal güzellik keşfedilmeyi bekliyor. Büyük şehirlerin bir çoğundan otobüs seferi ile ulaşabileceğiniz bu kente, ucuzagit.com üzerinden Ordu Trabzon otobüs bileti opsiyonlarına karşılaştırmalı olarak bakabilir ve hemen bir bilet alarak yolculuğa çıkabilirsiniz.

Ucuz Ordu Trabzon Otobüs Bileti
Giresun, Gümüşhane, Bayburt ve Rize şehirleri ile çevrili olan Ordu Trabzon’a 180 km uzaklıkta yer alan Ordu ve 300 km uzaklıkta yer alan Erzurum ile Samsun şehirlerinden ucuz otobüs bileti bulmak mümkün. Ayrıca Erzurum’a sık sık otobüs seferi düzenlenen İstanbul, İzmir, Ankara, Kayseri, Konya ve Bursa şehirlerinden de, ucuzagit.com ayrıcalığı ile ekonomik otobüs biletleri bulabilir, en uygun otobüs bileti opsiyonlarını karşılaştırmalı olarak listeleyebilirsiniz.

Ordu Trabzon Otobüs Bileti Fiyatları
Doğası ve kültürü ile ziyaretçi çeken Ordu Trabzon iline, Ordu Trabzon merkezli Ali Osman Ulusoy firmasının yanı sıra; Metro, Ulusoy ve Has Turizm gibi popüler otobüs firmaları da yolcu taşıyor. Her firmanın Ordu Trabzon otobüs bileti fiyatları değişkenlik gösterse de, daima en uygun bilet fiyatlarını listeleyerek alıcının ucuz bilet arayışına bir nokta koyan ucuzagit.com, güvenli alışveriş olanağıyla da bu ayrıcalığını taçlandırıyor. Siz de cebinizi sarsmayacak fiyatlara otobüs bileti almak için, hareket noktanızı ve seyahat tarihlerinizi belirterek ucuzagit.com aracılığıyla Ordu Trabzon otobüs bileti seçeneklerini listeleyebilir ve online bilet satın alabilirsiniz.

Ordu Trabzon’da Ulaşım
Ordu Trabzon Otogarı’ndan şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular; halk otobüsleri, belediye otobüsleri ve minibüsler aracılığıyla ulaşım sağlayabiliyor. Rize, Akçaabat, Sürmene, KTÜ Maçka ve Yomra gibi güzergahlara gitmek için halk ve belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Rize, Kireçhane ve Çimenli’ye varmak için halk otobüslerini, Of, Yeşiltepe ve Beşirli’ye varmak içinse belediye otobüslerini tercih edebilirsiniz. Şehir içi seyahati ekonomik boyutlara taşıyan Ordu Trabzon Kart’ı edinmeyi unutmamalısınız. Ayrıca dilerseniz geniş bir güzergaha hizmet veren minibüsleri, otogar içerisinde bulabileceğiniz transfer servislerini ya da taksileri de kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ordu Trabzon Gezilecek Yerler
Onlarca yaylası ile görsel bir şölen yaşatan Ordu Trabzon’da, rahat bir nefes almak ve doğayla baş başa kalmak isteyenler yaylalara yoğunlaşıyor. Hem tarihi manastırlara ev sahipliği yapan hem de tabiat ananın sunduğu güzellikler ile ziyaretçileri buluşturan Maçka Yaylaları, Şolma Yaylası, Mavura Yaylası ve Lapazan Yaylası Ordu Trabzon gezilecek yerler arasında başı çekiyor. Doğu Karadeniz ve Batı Karadeniz adı altında gerçekleştirilen yayla turlarından dilediğinize katılabilir ya da kendi rotanızı çizebilirsiniz.

Doğası kadar tarihi zenginliğiyle de öne çıkan kentte, Bizans döneminden günümüze kalan Ordu Trabzon Kalesi ve Romalıların döneminde yaptırılıp bugün Orta Hisar Camii adını alan Panaghia Khrysokephalos Virgin Kilisesi de görülecek tarihi değerler arasında bulunuyor. Ayasofya Müzesi, Sümela Manastırı, şehrin en ünlü çarşısı olarak bilinen Bedesten ve insana yoğun duygular yaşatan Atatürk Köşkü de gezi listenize eklemeniz gereken en mühim yapılar arasına giriyor. Tarihten izler taşıyan daha birçok yeri ve Ordu Trabzon’un meşhur yaylalarını içeren, oksijenin bol olduğu bir tatil planlıyorsanız, ucuzagit.com üzerinden online otobüs bileti seçeneklerini değerlendirebilir, uygun fiyatlara seyahat koltuğunuzu ayırtabilirsiniz.Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık