Yardım Kayıt Ol Oturum Aç

Ahmetli Otobüs Bileti

 

7/24 Müşteri Desteği
Güvenli Ödeme
3 Adımda Bilet Al
Extra Komisyon Yok
Kesintisiz İade
350’dan Fazla Firma

Popüler Ahmetli Seferleri

Ahmetli Kalkışlı Popüler Varış Noktaları

Ahmetli Hakkında

Ahmetli otobüs bileti satan firmalar, Ahmetli otobüs bilet fiyatları, Ahmetli otobüs seferleri hakkında tüm bilgileri, ucuzagit.com aracılığı ile öğrenebilir ve online otobüs biletinizi güvenle satın alabilirsiniz.

Ahmetli Tarihi
Güneyinde İzmir ile komşu olan bu ilçe, doğusunda Salihli, kuzeyinde Saruhanlı ve batısında Turgutlu ile komşudur. Nüfusu yaklaşık olarak 10 bin olması ve küçük bir ilçe olmasına rağmen Manisa'yı İzmir'e bağlayan yol üzerinde bulunmasından dolayı ticari olarak gelişmiş bir ilçedir. Adını, üzerinde bulunduğu Ahmetli Ovası'ndan almıştır. Bu ova Türkiye'nin en önemli ve en verimli üzümlerinin yetiştiği ova olarak bilinmektedir. İlçede üzüm yetiştiriciliği dışında tütün, biber, pamuk, zeytin ve domates üreticiliği de yapılmaktadır.

Ahmetli Gezilecek Yerler
İlçede bulunan Celal Bayar Üniversitesi'nin birkaç bölümü sayesinde ilçe canlılık kazanmıştır. Küçük esnaf bu bölgenin ticaretini canlı tutmaktadır. Canlılığın diğer bir nedeni bölgedeki yeşil alan fazlalığıdır. Çevre illerden bu güzellikleri görmek için buraya çok sayıda geziler düzenlenmektedir. Siz de bu ilçeyi görmek istiyorsanız Ahmetli otobüs bileti almanız yeterli. İlçede canlılığa paralel olarak bölgede çok sayıda kafe ve restoran da bulunmaktadır. Konaklama konusunda herhangi bir sıkıntının çekilmediği ilçeyi görmenizi, yerel halkın yaşayış tarzını yerinde gözlemlemeyi ve doğa yürüyüşlerine katılmanızı öneririz. 

Mobil Uygulamamızı Ücretsiz İndirin

Ucuzagit farkıyla en uygun otobüs biletini kolayca bulun! Enuygun seyahat ve otobüs bileti uygulaması, yüzlerce farklı otobüs firmasının otobüs seferlerini incelemenize, karşılaştırmanıza ve kredi kartınızla kolayca satın almanıza olanak sağlar.
googleplay appstore
ucuzagit app
Telif Hakkı © 2022 Ucuzagit, Tüm hakları saklıdır.