Yardım Kayıt Ol Oturum Aç

Gaziemir Otobüs Bileti

 

7/24 Müşteri Desteği
Güvenli Ödeme
3 Adımda Bilet Al
Extra Komisyon Yok
Kesintisiz İade
350’dan Fazla Firma

Popüler Gaziemir Seferleri

Gaziemir Kalkışlı Popüler Varış Noktaları

Gaziemir Hakkında

En Ucuz Gaziemir  Otobüs Bileti

Gaziemir  otobüs bileti satan firmalar,  Gaziemir  otobüs bilet fiyatları,  Gaziemir  otobüs seferleri hakkında tüm bilgileri, ucuzagit.com aracılığı ile öğrenebilir ve online otobüs biletinizi güvenle satın alabilirsiniz.

1992 yılından beri ilçe olan Gaziemir, İzmir'in en önemli ve gelişmiş ilçelerinden bir tanesidir. İzmir'in en çok göç olan bölgesi olan Gaziemir, batıda Karabağlar, güneyde Menderes ve doğuda Buca ilçeleri ile komşudur. İzmir il merkezine 14 km. uzaklıkta konumlanmıştır. Oldukça yeşil bir alanda olan ilçedeki toprakların yarısından fazlasını ormanlar oluşturmaktadır. İzmir'in ticaret ve sanayi faaliyetlerinin en yoğun yaşandığı ilçe Gaziemir ilçesidir. İlçe Adnan Menderes Havalimanı'nın yanı sıra İzmir Fuar Kompleski, Uzay Kampı Türkiye ve Ege Serbest Bölgesi'ni sınırlarında bulundurmaktadır. Rumeli göçmenlerinin yoğunlukta yaşadığı bir nüfusa sahiptir. İlçe halkı geçimini genellikle ticaret ve sanayi ile uğraşarak sağlamaktadır. Özellikle tekstil ve mobilya alanında büyük fabrikalar bulunmaktadır.


Gaziemir Gezilecek Yerler

Yüzölçümü olarak küçük olmasına rağmen, ticaret ve sanayi merkezi konumunda olması ve il merkezine yakın sayılabilecek bir yerde olması Gaziemir'in önemini artırmaktadır. Gaziemir otobüs bileti alarak ilçede gezebileceğiniz yerler şunlardır;

·         Gaziemir Eski Tren İstasyonu

·         Gaziemir Yer Altı Şehri

·         Seydibaba Türbesi ve Seydiköy

·         Klaros Antik Kenti

·         Forbes Sevgi Yolu

·         Kolophon Antik Kenti

·         Hasanağa Bahçesi

 

 

Mobil Uygulamamızı Ücretsiz İndirin

Ucuzagit farkıyla en uygun otobüs biletini kolayca bulun! Enuygun seyahat ve otobüs bileti uygulaması, yüzlerce farklı otobüs firmasının otobüs seferlerini incelemenize, karşılaştırmanıza ve kredi kartınızla kolayca satın almanıza olanak sağlar.
googleplay appstore
ucuzagit app
Telif Hakkı © 2022 Ucuzagit, Tüm hakları saklıdır.