Lütfen bekleyiniz..

Sivas Otobüs Bileti

Sivas Seferi Yapan Firmalar
Sivas Hakkında

Anadolu’nun en köklü yerleşim yerlerinden biri olan ve tarihi Neolitik Çağ’a kadar uzanan Sivas, İç Anadolu Bölgesi’nde yer alsa da geniş bir alana yayılan toprakları neticesinde Karadeniz’e kadar uzanıyor. Camileri, medreseleri, tarihi yapıları, gölleri ve vadileri sayesinde ziyaretçilerine keşfedilecek sayısız nokta sunan Sivas otobüs bileti alarak kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz bir konumda bulunuyor. Sivas seyahat planlarınıza dahilse, ekonomik biletin adresi ucuzagit.com’dan otobüs bileti sorgulama işlemi yaparak online otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Ucuz Sivas Otobüs Bileti
Tokat, Ordu, Erzincan, Yozgat, Kayseri, Malatya, Giresun ve Kahramanmaraş şehirleri ile komşu olan Sivas, bu çevre iller başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanından ziyaret ediliyor. Kültürel gezi tutkunlarının seyahat rotaları arasında bulunan Sivas için en ucuz otobüs bileti seçenekleri, şehre sefer düzenleyen otobüs firmalarının biletlerini karşılaştırmalı olarak sunan ucuzagit.com’da yer alıyor. Sivas’ın gizli kalmış köşelerini ve tabiatını deneyimlemek adına siz de bilet sorgulatabilir ve seyahat koltuğunuzu şimdiden ayırtabilirsiniz.

Sivas Otobüs Bileti Fiyatları
Sivas Tur ve Huzur gibi Sivas merkezli otobüs firmalarının yanı sıra; Metro, Mardin Seyahat, Topçam, Has Turizm ve Yeni Adana’nın da içinde olduğu birkaç otobüs firması ile seyahat edebileceğiniz Sivas otobüs bileti fiyatları bakımından her cebe hitap eden seçenekler sunuyor. Seyahat tarihleriniz belliyse, ucuzagit.com üzerinden çeşitli firmaların sefer saatlerine ve buna bağlı olarak gelişen bilet fiyatlarına göz atabilirsiniz.

Sivas’ta Ulaşım
Sivas Otogarı’ndan Kent Kart sahibi olarak otobüsler ile şehir içine ulaşım sağlayabilir, her 15 dakikada bir kalkan otobüslerden dilediğiniz güzergaha seyahat edebilirsiniz. Dilerseniz minibüsleri ya da bazı Sivas otobüs firmaları tarafından sağlanan ücretsiz servisleri kullanarak da şehir merkezine varabilir; geç saatlerde şehre vardıysanız taksiler aracılığıyla kent merkezine ulaşabilirsiniz.

Sivas Gezilecek Yerler
Nadir rastlanan jips karstı göllerinden biri olan Hafik Gölü, doğal bir oluşumla meydana gelen Zara Tödürge Gölü ve berraklığı ile dikkat çeken Gürün Gökpınar Gölü, gölleri ile ünlü Sivas’ın en dikkat çekici tabii güzellikleri arasında bulunuyor. Şehrin görülmeye değer doğal oluşumlarından Gürün Şuğul Vadisi ve içerisinde bir yürüyüş parkuru bulunan Gemerek Sızır Şelalesi de Sivas gezilecek yerler arasına girmeyi başarıyor. Çeşitli rahatsızlıklara iyi gelen şifalı suları ve balıklarıyla öne çıkan Kangal Balıklı Kaplıcaları ise hem rahatlamanıza hem de varsa rahatsızlıklarınızı gidermenize olanak tanıyor.

Doğasının yanında yüklü bir tarihi mirası da beraberinde getiren Sivas’ta Çifte Minareli Medrese, Buruciye Medresesi ve büyüleyici bir mimariye sahip Gök Medrese de oldukça dikkat çekiyor. Tüm bunları ve daha fazlasını yakından görmek, kentin doğasını birebir deneyimlemek için, karşılaştırmalı bilet sunarak işinizi kolaylaştıran ucuzagit.com’dan online bilet satın alabilir, Sivas yolculuğunuza keyifli bir noktadan başlayabilirsiniz.En Çok Tercih Edilen Sivas Rotaları

Kıyasla, Ucuzagit, Puan kazan!

Facebook İnstagram Twitter Google plus
Yukarı Çık