Yardım Kayıt Ol Oturum Aç

İmranlı Otobüs Bileti

 

7/24 Müşteri Desteği
Güvenli Ödeme
3 Adımda Bilet Al
Extra Komisyon Yok
Kesintisiz İade
290’dan Fazla Firma

Popüler İmranlı Seferleri

İmranlı Kalkışlı Popüler Varış Noktaları

İmranlı Hakkında

İmranlı otobüs bileti satan firmalar,  İmranlı otobüs bilet fiyatları,  İmranlı otobüs seferleri hakkında tüm bilgileri, ucuzagit.com aracılığı ile öğrenebilir ve online otobüs biletinizi güvenle satın alabilirsiniz.

İmranlı Tarihi
Sivas'ın en doğusunda bulunan ve 104 km uzaklıkta yer alan İmranlı tarih boyunca Hitit, Pers, İskender, Roma ve Bizans İmparatorluklarının hakimiyeti altında kalmıştır. Fatih Sultan Mehmet ile yöre OSMANLI yönetimine geçmiş olup, ilçenin ismi II. Abdulhamit´in iskan etmesinden dolayı önceleri "Hamidabad" olmuş, daha sonraları ismi "Ümraniye" olarak değişmiştir. İlçede en önemli zatlarından olan Cogi Baba Türbesi bulunmakta ve her yıl Cogi Baba Kültür Festivali düzenlenmektedir. Ziyaretçiler Cogi Baba´yı ziyaret ederek Allah´tan bir çocuk vermesini dilerler. 

İmranlı Gezilecek Yerler 
Sivas'ın bu eşsiz ilçesine en uygun İmranlı otobüs bileti ile ulaştıktan sonra tarihi güzelliklerinin tadını çıkartmalısınız. Mutlaka gezmeniz gereken yerler;  Koyunkaya Mesire Yeri, İmranlı Merkez Camii, Hamdi Atilla Soy Evi, Kazan Kardeşler Konağı, Kızıldağ,  Kızılırmağın doğduğu yerler, Cogi Baba Türbesi´dir.

Mobil Uygulamamızı Ücretsiz İndirin

Ucuzagit farkıyla en uygun otobüs biletini kolayca bulun! Enuygun seyahat ve otobüs bileti uygulaması, yüzlerce farklı otobüs firmasının otobüs seferlerini incelemenize, karşılaştırmanıza ve kredi kartınızla kolayca satın almanıza olanak sağlar.
googleplay appstore
ucuzagit app
Telif Hakkı © 2020 Ucuzagit, Tüm hakları saklıdır.