Yardım Kayıt Ol Oturum Aç

İstanbul Anadolu - Çatalzeytin Otobüs Bileti

 

7/24 Müşteri Desteği
Güvenli Ödeme
3 Adımda Bilet Al
Extra Komisyon Yok
Kesintisiz İade
350’dan Fazla Firma

Popüler İstanbul Anadolu - Çatalzeytin Seferleri

Çatalzeytin Kalkışlı Popüler Varış Noktaları

Çatalzeytin Hakkında

Çatalzeytin otobüs bileti satan firmalar Çatalzeytin otobüs bilet fiyatları Çatalzeytin otobüs seferleri hakkında tüm bilgileri, ucuzagit.com aracılığı ile öğrenebilir ve online otobüs biletinizi güvenle satın alabilirsiniz.


Çatalzeytin Genel
Çatalzeytin, Sinop ve Karadeniz'e komşu olan bir Kastamonu ilçesidir. Adını yöre halkının kayıklarını bağladığı çatal zeytin ağacından almaktadır. Bölge, dağlık ve ormanlık bir arazi yapıya sahip olmasından dolayı doğa tutkunlarının sürekli uğrak yeri haline gelmiştir. Arazi yapısı genellikle engebelidir. Çam, köknar, ladin gibi ağaçlara çok sık rastlanmaktadır. İlçe genel olarak sahil kıyısında konumlanmış, sırtlarında ise geniş ormanlık araziler vardır. İlçe denize kıyısı olması dolayısıyla yerli ve yabancı turisti kendine çekmektedir. Sürekli bir geçiş noktasından olmasından dolayı da modern bir ilçe görünümündedir. İlçede çok fazla sayıda kafe ve restoran vardır. Bölge halkı tarım ve hayvancılıkla uğraşmasının yanında balıkçılık da ilçeye büyük bir gelir sağlamaktadır. Siz de Çatalzeytin'in bütün bu güzelliklerini görmek istiyorsanız, Çatalzeytin otobüs bileti almanız yeterlidir. 

Çatalzeytin'de Gezilecek Yerler
Ginola Koyu: Osmanlı Döneminde kalma ve aynı adı taşıyan bir adet kalede bulunan bu koy, ilçenin tarihteki ilk yerleşim yeri olarak bilinmektedir. Karadeniz'deki enden doğal koylardan biridir. Karadeniz'de denize girmek isteyenlerin bu koyu ziyaret etmelerini öneririz.

 

Mobil Uygulamamızı Ücretsiz İndirin

Ucuzagit farkıyla en uygun otobüs biletini kolayca bulun! Enuygun seyahat ve otobüs bileti uygulaması, yüzlerce farklı otobüs firmasının otobüs seferlerini incelemenize, karşılaştırmanıza ve kredi kartınızla kolayca satın almanıza olanak sağlar.
googleplay appstore
ucuzagit app
Telif Hakkı © 2024 Ucuzagit, Tüm hakları saklıdır.